Posiadacze Gear S3 ...

Samsung od jakiegoś czasu ...

Apple Watch doczeka ...

Właściciele smart zegarków z ...

Credit Agricole już ...

W zeszłym tygodniu pisaliśmy, ...

Lineage OS dla ...

Nie chcecie czekać, aż NVIDIA ...

Co nowego ...

Ostatnia generacja Mi Banda ...

Google udostępnia ...

W mijającym tygodniu Google ...

HBO Go bez wiązania ...

Fani serwisów VOD od dawna ...

Nexus Player nie ...

Wraz z premierą pierwszej ...

Wirtualna karta ze ...

Swego czasu nowocześniejsze ...

Google Pay w USA ze ...

O ile płatności udało się w ...

Fitbit Versa już ...

W zeszłym tygodniu pisaliśmy ...

Raspberry Pi 3 ...

Mniej więcej dwa lata po ...

OneCast - streaming ...

Jak być może wiecie, Xbox One ...

Revolut oficjalnie ...

O Revolucie już od jakiegoś ...

Android Wear 2.9 ...

W połowie stycznia Google ...

Huawei Watch 3 jest ...

Podczas tegorocznych targów ...

Strava ułatwia ...

Jakiś czas temu w sieci ...

MWC18: Nowe ...

Na targach Mobile World ...

MWC18: Flir One - ...

Flir to znana na rynku firma ...

MWC18: ...

Przy ciągle pojawiających się ...

MWC18: Mały ale ...

Jeżeli poszukujecie małego, ...

MWC18: ...

Jeżeli będziecie szukać ...

THE O - dla zapominalskich

Jeśli często zdarza Wam się zapomnieć portfela, kluczy, plecaka czy torebki, to na Kickstarterze trwa właśnie kampania pewnego gadżetu, który chce ułatwić Wam życie. THE O - bo tak się on nazywa, jest to mały breloczek, który należy przypiąć do obiektu który chcemy śledzić, sparować go z naszym telefonem i gotowe. Od teraz gdy za bardzo oddalimy się od tego przedmiotu, telefon zasygnalizuje to odpowiednim dźwiękiem.
Pierwsi użytkownicy najnowszych zegarków Sony, czyli Smartwatch 3, donoszą, iż urządzenia te cierpią z powodu bardzo szybko rozładowującej się baterii. Dodatkowo nie ma reguły - raz działa on bez problemu przez 2 dni, a czasem nie wytrzyma nawet pół dnia na baterii. Wtedy też grzeje się i widać, że ewidentnie coś jest nie tak.
Po udostępnieniu przez Google obsługi iPhone w zegarkach z Android Wear, zapewne wielu fanów telefonów Apple wyruszyło na łowy. Przyznam szczerze, że ja sam rozglądam się tu i tam, za jakimś tanim zegarkiem z systemem Google, aby przetestować jego funkcjonalność po sparowaniu z iOS. Okazuje się jednak, że jest ona bardziej ograniczona niż można się było spodziewać.
Inteligentne pierścionki to ciekawa alternatywa dla smartwatcha w przypadku kobiet. Ale nie da się ukryć, że wybór jest na ten moment niewielki i są one chyba trochę za duże, aby każdemu odpowiadać. Chyba bardziej poręczna byłaby bransoletka. Ale czy jest coś takiego, co jest nie tylko funkcjonalne ale i ładne? Na ten moment chyba nie, ale już wkrótce pojawi się choćby Tyia.
Okazuje się, że do ujawnionych na IFA2015 zegarków Moto 360 drugiej generacji, dołączyć miała jeszcze jedna edycja. Miała być ona budżetowym modelem, czyli tańszym ale i nieco uboższym pod względem konstrukcji i funkcjonalności.
W połowie lipca informowaliśmy o nowej / starej opasce marki Misfit mającej być konkurencją dla MiBanda oraz udostępnionej przy tej okazji nowej aplikacji dla iOS. Obiecano wówczas, że jej wersja dla Androida pojawi się w kolejnym miesiącu. Niestety, terminu nie udało się dotrzymać, ale na szczęście opóźnienie było stosunkowo niewielkie.
Firma Withings, producent inteligentnych wag, kamer czułych na ruch czy klasycznych zegarków z funkcjami "smart" właśnie rozszerzyła kompatybilność z Androidem na wszystkie swoje produkty. Jak informuje portal The Verge, stało się to kilka miesięcy bo dodaniu wsparcia dla tego tego systemu do zegarków z rodziny Activité.
Dopiero co wczoraj trafiłem na produkt o nazwie MainTool, który obiecuje zamienić Wasz ulubiony zegarek w smartwatcha, aby kilka godzin później natrafić na kolejne takie urządzenie i to dodatkowo polskiego startupu.
Niedawno przypominaliśmy zegarki firmy Martian, łączące analogowy mechanizm tarczy z małym ekranem wyświetlającym powiadomienia. Tymczasem do i tak bardzo licznego grona smartwatchów tego producenta, dołączają teraz kolejne - trzy męskie i dwa damskie.
Sztuka dla sztuki … tak podsumować można tego newsa. Ale jeśli jesteście zainteresowani emulatorem GameBoy Advance działającym na Waszym nadgarstku, to czytajcie dalej. Otóż niejaki Hacking Jules wykorzystał obecny w sklepie Google Play program ...
Gigant z Redmont postanowił sprawić przyjemność użytkownikom telefonów z Androidem i zegarków z Android Wear, ale nie zapomniał też o iPhonach oraz Apple Watch. Otóż Microsoft udostępnił poprawioną wersję OneNote i OneDrive dla Andka, dodając obsługę zegarków.
Zegarek od HTC? Lepiej późno niż wcale, prawda? Kiedy wszyscy liczący się na rynku producenci Androidowych słuchawek mają nawet kilka takich gadżetów w swojej ofercie, HTC przymierza się do swego pierwszego smartwatcha.
Pewien raczej mało znany w Europie chiński producent - firma Elephone, przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swego pierwszego smartwatcha. Na ten moment nie wiele jeszcze wiadomo na temat ELE Watch - bo tak ma się on nazywać.
Całkiem niedawno mogliście przeczytać u nas materiał, poświęcony różnym rozwiązaniom, które pozwalają nie rozstawać się ze swoim ulubionym zegarkiem, ale rozszerzyć jego funkcjonalność o tę znaną ze smartwatchów. Do wspomnianych tam rozwiązań dodać można teraz jeszcze jedno - inteligentne bransolety od MainTool.
Wczorajsza aktualizacja oprogramowania Pebble Time przynosi kilka dość ważnych zmian. Przede wszystkim dodano pełną lokalizację interfejsu dla języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Poza poprawkami do wykrytych błędów, pojawia się też nowa funkcja - QuietTime.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...