Orlen kończy ...

Innowacyjność przegrała ze ...

Pekao S.A. ogłasza ...

W 2013 roku ruszyła wojna ...

JustDrive - ...

Kilka dni temu udostępniona ...

KFC udostępnia ...

Na początku czerwca zeszłego ...

Citi Handlowy z ...

Pierwotnie City Handlowy ...

Google Play zyskał ...

W cyfrowym sklepie Google ...

Android Wear 2.8 z ...

Google zdecydowało się nieco ...

Screenity - ...

Jednym z najczęstszych ...

Philips zapowiada ...

Podczas trwających właśnie ...

InPost uruchamia ...

W zeszłym roku swojego bota ...

Amazon udostępni ...

Być może słyszeliście ...

BLIK zyska wsparcie ...

Twórcy BLIKa już jakiś czas ...

Android Wear ...

Na początku października ...

Oficjalny klient ...

Amazon niestety stosuje ...

NVIDIA SHIELD TV w ...

Ciekawe informacje docierają ...

HBO Go w Polsce ...

Użytkownicy usługi HBO Go ...

RECENZJA: Omna - ...

Kamer spełniających rolę ...

Bilety za 1 zł już ...

mPay i Mastercard ponownie ...

Od stycznia większe ...

Od 1 stycznia 2018 r. Orange ...

NVIDIA udostępnia ...

Po krótkich testach, NVIDIA ...

Getin Bank ze ...

Do listy instytucji bankowych ...
Firma Runtastic, którą być może kojarzycie z mobilnych programów fitness o tej samej nazwie, pokazała na IFA całą serię zegarków z funkcją trackerów. Są to zwykłe analogowe zegarki, bez funkcji wyświetlania powiadomień z telefonu. Ich jedyną funkcją - poza wyświetlaniem czasu, jest śledzenie aktywności użytkownika.
Alcatel pokazał na targach IFA nowe wcielenie swego zegarka One Touch Watch, tym razem oznaczonego dodatkowo dopiskiem Go. Sprzętowo wydaje się być identyczny do swego poprzednika, ale zamknięto go w innej, wydaj się, że bardziej odpornej ale jednocześnie brzydszej bo plastikowej obudowie.
Jakiś czas temu twórcy usługi IFTTT zdecydowali się na udostępnienie kilku dodatkowych aplikacji. Były to DO Camera, DO Note i DO Button. Pozwalały one wykonywać szybkie akcje po zrobieniu zdjęcia, napisaniu notatki czy naciśnięciu przycisku. Teraz przyszedł czas na kolejny etap.
Spark to nowa linia smartwatchów firmy TomTom, stworzona z myślą o osobach uprawiających sport. Będzie w sumie 6 różnych modeli, z których każdy śledzi aktywność użytkownika i posiada GPS, niektóre dodatkowo mają opcję odczytywania tętna z nadgarstka oraz 3GB pamięci dla przechowywania muzyki.
Już prawie wszyscy mają smartwatche w swojej ofercie. Przyszedł czas na kolejną firmę z szeroko pojętej branży elektroniki użytkowej. Jest nią Phillips, który na targach IFA pokazał swój pierwszy gadżet tego typu, a do tego dorzucił inne akcesoria komunikujące się z telefonem przez BT.
Firma Lenovo pokazała na IFA ciekawy projekt zegarka pracującego pod kontrolą Android Wear, wyposażonego w dwa ekrany. Pierwszy to zwykły ekran na okrągłej kopercie, natomiast drugi umieszczono prawie na pasku. Tyle że ten drugi to nie zwykły LCDek, ale ekran rodem z Google Glass.
Kojarzycie pierwszego trailera z nowych gwiezdnych wojen? Tam w 29 sekundzie pojawia się taki słodziutki mały robocik, w formie toczącej się kuli, którego głowa jakby wisi nad nią "w powietrzu", zaprzeczając prawu grawitacji - przynajmniej dla mnie to wydało się mało wiarygodne.
Kalifornijski Uniwersytet w San Diego pracuje nad technologią komunikacji bezprzewodowej, która mogłaby zastąpić Bluetooth. Wykorzystuje ona pole magnetyczne ludzkiego ciała do przesyłania informacji z jednego urządzenia do drugiego.
Basis Peak to zegarek stworzony przez firmę Intel z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport. Poza wyświetlaniem powiadomień z telefonów z Androidem oraz iOS, potrafi on bowiem m.in. śledzić w trybie ciągłym nasze tętno w czasie ćwiczeń, temperaturę ciała i powietrza, potliwość skóry, oczywiście szczegółowo naszą aktywność, a także monitorować sen.
Producent stylowych fitness trackerów firma Misfit, postanowiła połączyć siły z inną firmą z branży sportowej - Speedo. Skoro Speedo kojarzy się głównie z wodą, to jak się zapewne domyślacie, chodzi o tracker stworzono z myślą o sportach wodnych. Dokładnie tak - nowy Misfit Speedo Shine skierowany jest właśnie dla osób lubiących ten rodzaj aktywności.
Jak podaje AndroidPolice, mieli oni możliwość obejrzeć nowy zegarek firmy LG, którego premiera ma mieć miejsce pod koniec września. Niestety na tym pokazie nie można było robić zdjęć, stąd opierać się można jedynie na ich opisie tego urządzenia.

Zwijalna klawiatura od LG

Klawiatury Bluetooth do tej porty zajmowały podobną ilość miejsca w plecaku, co tablety dla których zostały stworzono. Na pomysł poprawy tej sytuacji wpadła firma LG, tworząc zwijalną klawiaturę, która po złożeniu jest naprawdę miniaturowa.
Huawei Watch trafia do sprzedaży w cenie od 399 Euro, poinformował dziś producent na konferencji prasowej. Klasyczny wygląd urządzenia inspirowany jest tradycyjnymi szwajcarskimi zegarkami. To pierwszy smartwatch w rodzinie urządzeń wearables Huawei i zarazem pierwszy smartwatch na rynku, tak bardzo łączący ze sobą technologię i styl.
Nie dość że zgrabny, to do tego jeszcze tani - tak w dużym skrócie opisać można drugiego smartwatcha ASUSa z Android Wear na pokładzie. Dzisiaj ZenWatch 2 zaprezentowano oficjalnie po raz pierwszy na konferencji poprzedzającej targi IFA w Berlinie.
Dzisiaj publikowaliśmy nowe fotki drugiej generacji smartwatchów firmy Motorola. Tymczasem zamiast przecieków, może my Wam zaserwować po raz pierwszy oficjalne informacje na temat Moto 360 drugiej generacji.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...