Wortal CyfrowyJa.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką technologii ubieralnych jak SmartWatche, Activity Trackery oraz wszelkiego rodzaju gadżetów i akcesoriów związanych z naszym życiem w świecie cyfrowym. Na naszych stronach zawsze znajdziecie rzetelne informacje, nowinki i ciekawostki ze świata gadżetów oraz Wearables. Oferujemy także interesujące artykuły, takie jak obszerne testy sprzętu czy relacje z wydarzeń targowych i konferencji prasowych. Osoby mniej zaznajomione z tematyką znajdą u nas rozbudowany dział pomocy oraz forum, gdzie znaleźć można pomocną dłoń, wśród innych fanów gadżetów.

 
W skład zespołu redakcyjnego wchodzą następujące osoby:

 

Jakub Kańczugowski - kanczug

Funkcja: newsy, testy, recenzje

Marcin Olejniczak - OleYek

Funkcja: newsy, testy, recenzje, administrator systemów IT / Redaktor naczelny

Mariusz Witkowski - maryush

Funkcja: administrator systemów IT

Michał Korytowski - Michoo

Funkcja: wideo, zdjęcia

Łukasz Repiński - repluke

Funkcja: recenzje, newsy

Paweł Sokólski - pvl

Funkcja: recenzje, newsy


Wortal CyfrowyJa.pl zaistniał w sieci dnia 20 sierpnia 2015 roku. Powstał on dzięki inicjatywie części redakcji portalu PDAclub.pl jako portal traktujący o technologiach ubieralnych w odpowiedzi na coraz większą popularność tego typu urządzeń. PDAclub.pl został po tym rozdzieleniu portalem zajmującym się technologiami mobilnymi związanymi ze smartfonami i tabletami oraz ich ekosystemem.

Adres Redakcji:

CyfrowyJa
Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawca:

SMARTedge.IT
Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
NIP: 7781313038
REGON: 634178448

ISSN:

ISSN: 2543-7933

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...