FitBit przenosi raport zdrowotny do darmowego wariantu

Utworzono: 19 marzec 2023, 10:03 Autor :  
FitBit jest znany między innymi z dość mocnej monetyzacji swoich usług. Nie tylko płacimy za urządzenia, ale także subskrypcję za dostęp do poszczególnych funkcji aplikacji, które u konkurencji często bywają za darmo.

Mowa chociażby o szczegółowych danych o naszym śnie (z podziałem na fazy snu, z darmo dostajemy w sumie tylko czas) i do teraz również raportami (Health Metrics) zawierającymi takie dane jak częstotliwość oddychania, temperatura skóry, nasycenie krwi tlenem (SpO2), tętno spoczynkowe (RHR) oraz zmienność tętna w podziale na dni, tygodnie czy miesiące.

Te ostatnie od kilku dni jednak są w końcu dostępne za darmo i nie wymagają już posiadania płatnej subskrypcji. Jeśli nadal nie widzicie nowej zakładki w aplikacji, powinniście móc ją dodać wchodząc w tryb edycji ekranu głównego.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 472 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...