Spotify HiFi kiedyś nadejdzie

Utworzono: 19 marzec 2023, 10:03 Autor :  
Dwa lata temu Spotify publicznie zapowiedziało wprowadzenie dodatkowego poziomu subskrypcji, która miała odróżniać się wyższą jakością oferowanych plików audio. Pierwsi użytkownicy mieli zyskać do niej dostęp już kilka miesięcy później, jednak to się nigdy nie stało i firma jakby o tym wszystkim zapomniała.

Niedawno pojawiły się nieoficjalne informacje, że to wszystko przez udostępnienie audio w wyższej jakości przez Apple i Amazona w dotychczasowych subskrypcjach swoich usług streamingu muzyki. W takiej sytuacji Spotify trudno byłoby przekonać użytkowników do dopłacania, skoro konkurencja oferuje to samo bez dodatkowych opłat.

Jak informuje jednak kadra zarządzająca Spotify, prace cały czas trwają i audio w wyższej jakości pojawi się w usłudze. Nie podają jednak żadnego terminu, tłumacząc, że “rynek się zmienił i musimy się dostosować”. Ewidentnie widać jednak, że plan cały czas sprowadza się do pobierania za to dodatkowych opłat, problem sprowadza się do tego jak to sprzedać użytkownikom (zapewne oferując coś ponad wyższą jakość audio).

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 684 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...