Po kilku dniach PRowej katastrofy jaką był bardzo negatywny odbiór zaprezentowanej kilka dni temu funkcji Recall dla nowych komputerów z systemem Windows 11 oraz procesorami ARM, Microsoft w końcu publicznie odniósł się do zarzutów i zdecydował się wprowadzić zmiany.
United Airlines wprowadziła nową platformę medialną o nazwie Kinective Media, która ma na celu dostarczanie pasażerom personalizowanych reklam na ekranach siedzeń oraz w aplikacji mobilnej linii. Inicjatywa ta jest najnowszym przykładem wykorzystania przez linie lotnicze danych klientów w celu generowania nowych źródeł przychodów oraz wykorzystania ich lukratywnych programów lojalnościowych.
Meta zaczęła udostępniać aktualizację Horizon OS v66, która znacząco zmniejsza zniekształcenia passthrough w goglach Quest 3. To jednak nie jedyna nowość, są też ulepszenia multitaskingu czy sterowania rękami.
W Polsce wprowadzono nowe przepisy, które umożliwiają obywatelom zabezpieczenie swoich danych osobowych poprzez usługę “Zastrzeż PESEL”. Dzięki temu, od 1 czerwca 2024 roku, instytucje finansowe są zobowiązane do sprawdzania Rejestru Zastrzeżeń Numerów PESEL przed udzieleniem pożyczki czy zawarciem umowy o prowadzenie konta.
Strona 1 z 229

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...