Sonos zyska wsparcie dla przestrzennego audio w Apple Music

Utworzono: 12 marzec 2023, 12:03 Autor :  
Do tej pory, jeśli chcieliście korzystać w Apple Music z dobrodziejstw nowości jaką jest dźwięk przestrzenny w muzyce na inteligentnych głośnikach, to nie mieliście dużego wyboru - takie połączenie obsługiwały jedynie głośniki HomePod od Apple. To się jednak zmienia.

Sonos jest pierwszą firmą trzecią, która będzie obsługiwać na swoich inteligentnych głośnikach dźwięk przestrzenny w Apple Music. Producent właśnie ogłosił, że najnowszy głośnik Era 300, ale też starsze Arc oraz Beam drugiej generacji będą obsługiwać dźwięk przestrzenny w Apple Music od 28 marca tego roku.

Niestety, nie wiadomo, czy Apple planuje szerzej otworzyć się na innych producentów, czy też Sonos jest tu jedynym wyjątkiem.

Źródło: EngadgetKomentarze::DISQUS_COMMENTS 705 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...