Profile użytkowników dla Android TV? Niestety nie ...

Utworzono: 19 marzec 2023, 10:03 Autor :  
Niecałe dwa lata temu Google zapowiedziało udostępnienie obsługi profili na urządzeniach z Google TV (czyli Android TV ze specjalnym launcherem od Google znanym z ostatniego Chromecasta). Wyglądało na to, że posiadacze urządzeń z “czystym” Android TV będą musieli obejść się smakiem.

Niedawno jednak u części z nich (tych, którzy mają launcher podobny do tego z Chromecasta) pojawiła się w rogu ikonka z awatarem ich konta. Pojawiły się nadzieje, że również zwykły Android TV otrzyma obsługę profili.

Niestety, dość szybko nadzieje te okazały się płonne. Nowa funkcja pozwala jedynie na przełączanie się między kontami Google i to tylko w obrębie launchera (w praktyce zmienia więc tylko oferowane sugestie).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 192 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...