Właścicielem portalu CyfrowyJa.pl jest SMARTedge.IT

Adres korespondencyjny: SMARTedge.IT, Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

Redakcja wortalu CyfrowyJa.pl zaprasza do współpracy wszystkie osoby chętne dołączyć do zespołu i uczestniczyć w dalszym rozwijaniu serwisu. Poszukujemy nowych redaktorów znających i rozumiejących urządzenia mobilne i chcących systematycznie pisać newsy lub artykuły. Gdy zbyt częste zaangażowanie nie wchodzi w grę zawsze chętnie opublikujemy wartościowe materiały nadesłane przez czytelników, bliżej niezwiązanych z Redakcją. Zapraszamy również do nadsyłania samych linków do odnalezionych w sieci interesujących materiałów na temat urządzeń mobilnych, o których nie pisaliśmy jeszcze na łamach CyfrowyJa.pl

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...