Apple Pay będzie ...

Niedawno pisaliśmy o dodaniu ...

Klienci banku PBS ...

Pierwszy bank spółdzielczy ...

Jednak będzie ...

Około miesiąc temu Evan Blass ...

Androida na ...

Coraz większa liczba ...

Przelewy24 ze ...

Do tej pory płatności za ...

Philips ogłasza ...

Przy Android TV firma z ...

Xiaomi Mi Box w ...

Nie tylko SHIELD TV w końcu ...

Niemiecki Amazon z ...

Jak zapewne wiecie, już od ...

Euronet wprowadza ...

W mijającym tygodniu operator ...

Wiemy już jakie ...

Google już od jakiegoś czasu ...

Android P dla ...

Na początku kwietnia Google ...

Xbox One zyska ...

Po sukcesie Kinecta na ...

Jednak nie będzie ...

Pod koniec maja pisaliśmy o ...

BLIK w Credit ...

W kwietniu pisaliśmy o ...

Deezer z oficjalną ...

Deezer był pierwszą usługą ...

Philips udostępnia ...

Podczas tegorocznych targów ...

NVIDIA udostępnia w ...

Niecały rok po udostępnieniu ...

Samsung pracuje nad ...

Być może pamiętacie, że ...

Google Pay na ...

W zeszłym tygodniu pisaliśmy, ...

mBank z opcją ...

Kolejny bank doczekał się ...

Emulator Chrome OS ...

Do tej pory, jeśli twórca ...

Google Pay na ...

Kilka miesięcy temu, po ...
Wczorajsza aktualizacja oprogramowania Pebble Time przynosi kilka dość ważnych zmian. Przede wszystkim dodano pełną lokalizację interfejsu dla języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Poza poprawkami do wykrytych błędów, pojawia się też nowa funkcja - QuietTime.
Jednym z projektów Microsoft Research było opracowanie metody zmniejszenia poboru energii przez urządzenia przenośne takie jak smartwatche czy inne opaski treningowe. W czasie tych badań odkryto, że częste zapisywanie i odczytywanie danych z pamięci Flash, dość znacznie rozładowuje baterię.
Huawei ma problem i chce abyście to Wy go rozwiązali. Otóż mają oni w planach nowego smartwatch, który wejść ma na rynek w czwartym kwartale tego roku. Teoretycznie miał on nazywać się Honor Band Zero, ale firma postanowiła zmienić jego oznaczenie. Nie mają jednak pomysłu na nowe i ogłosili konkurs. I to nie byle jaki konkurs!

ZTE Axon Watch

Firma ZTE oferować będzie w Chinach nowy zegarek z Android Wear na pokładzie. Dokładnie to ich Axon Watch pracować będzie pod zmodyfikowaną edycją Android Wear, znaną w chinach pod nazwą TencentOS. Parametry tego zegarka stawiają go na tym samym poziomie, co najnowsze zegarki konkurencji z Android Wear.

Pebble Time w Cortland

Najnowsze zegarki Pebble, czyli Pebble Time, dostępne są już w rodzimej dystrybucji. Trafiły one bowiem do oferty Cortland, w cenie 1129zł z VAT. Dokładnie to są to wszystkie trzy wersje kolorystyczne Pebble Time - czarna, czerwona oraz biała.
Wczoraj odbyła się konferencja Apple prezentująca nowości, takie jak większy iPad Pro, iPhone 6S ale również poznaliśmy więcej informacji na temat drugiej wersji systemu dla Apple Watch.
W naszym teście Pebble Time, zapowiadaliśmy pojawienie się aktualizacji dla starszych smartwatchów Pebble, która przyniesie im obsługę nowego interfejsu Timeline. Pierwszy dowód na to, że prace nad nim są mocno zaawansowane znajdziecie na poniższym filmie, na którym widać pierwszego Pebble już z nowym systemem operacyjnym.
Do tej pory monitorowanie snu w opaskach marki Jawbone nie było w pełni automatyczne - przed położeniem się spać trzeba było wcisnąć przycisk / dotknąć odpowiedniej części opaski. Na samym początku może to nie dziwiło, ale gdy pojawił się MiBand za 13 $ potrafiący w pełni automatycznie rejestrować dane o śnie (z całkiem niezłą dokładnością), Jawbone kosztujący o wiele więcej nie wypadał najlepiej wymagając ręcznej aktywacji odpowiedniego trybu.
Większość z Was zna zapewne urządzanie do monitorowania snu w postaci opasek na rękę, ewentualnie smartfonów kładzionych obok poduszki z uruchomioną odpowiednią aplikacją. Są też jednak modele przeznaczone do umieszczenia pod materacem. I właśnie tego typu urządzenie o nazwie SleepSense podczas tegorocznych targów IFA zaprezentował Samsung.
Do tej pory wszystkie zegarki Samsunga z serii Gear (poza Gear Live z Android Wear) oficjalnie współpracowały jedynie ze smartfonami koreańskiego producenta. Oczywiście były nieoficjalne sposoby na używanie ich w połączeniu z urządzeniami innych firm, ale wówczas różnie było ze stabilnością i każda aktualizacja aplikacji czy systemu niosła ze sobą ryzyko nieuzyskania połączenia z zegarkiem po instalacji. Jednak wraz z nadejściem Gear S2 ma się to zmienić.
Wakacje dla niektórych się już co prawda skończyły, aczkolwiek w dzisiejszych czasach na wakacje jeździ się nie tylko latem, ale praktycznie cały rok. Poza wrażeniami przywozimy z wakacji gigabajty zdjęć, czy więc poza zwykłym aparatem cyfrowym, potrzebujemy czegoś więcej? Jak np. „peryskop” HTC Re?
Smartwatch w formie opaski? To już było… ale nie znaczy, że pomysłu tego nie da się dalej rozwijać. Chyba takie motto przyświecało firmie Made in Sense, która postanowiła udoskonalić pomysł wypróbowany już choćby przez Samsunga czy ostatnio firmę Razer.
Zwolennicy analogowych szwajcarskich zegarków, kojarzą zapewne markę Mondaine. Jak wiele firm z branży, tak i oni postanowili wprowadzić na rynek swego pierwszego smartwatcha. Nie zerwali jednak z analogowym sercem i nie zainstalowali żadnego cyfrowego ekranu w swym czasomierzu Helvetica Smart.
Jeśli macie około 295USD do wydania, na jakąś opaskę fitness analizującą Waszą aktywność, to od kilku dni skusić się można na sprzęt zupełnie nowej generacji. Rolę trackera pełni bowiem koszulka treningowa PoloTech marki Ralph Lauren, z wszytymi sensorami, monitorującymi akcję serca, szybkość i głębokość naszych wdechów i wydechów, ilość wykonanych kroków i poniesiony wydatek energetyczny.
Gdy przytłaczają nas telefoniczne powiadomienia, smartwatch może być kolejną kulą u nogi a nie zbawieniem. Z takiego założenia wyszli twórcy zegarka Olio, który prezentuje nieco inne podejście do delegowania powiadomień.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...