Pocket Casts z aplikacją dla Wear OS w drodze

Utworzono: 19 marzec 2023, 10:03 Autor :  
W porównaniu do zegarków Apple Watch (choć i tam ostatnio deweloperzy tracą zainteresowanie platformą), te z Wear OS na pokładzie cierpią na niedostatki w oprogramowaniu. Sytuacja poprawiła się nieco po premierze Wear OS 3.x, ale tylko trochę. Jedną z firm wykazujących zainteresowanie systemem Google jest Automattic.

Są to twórcy platformy WordPress, ale od niedawna również właściciele aplikacji Pocket Casts do słuchania podcastów. I to właśnie ta ostatnia ma się niedługo doczekać wersji dla zegarków z Wear OS.

Możemy się o tym dowiedzieć dzięki temu, że po przejęciu otwarto kod źródłowy i prace są prowadzone publicznie. Widać więc, że prace zaczęły się w październiku zeszłego roku i obecnie można śledzić ich postępy tutaj.

Twórcy chcą, żeby aplikacja generalnie działała niezależnie od wersji dla telefonu (poza automatycznym pobieraniem z niego danych naszego konta w aplikacji). Niestety, nie ma na razie daty premiery.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 482 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...