Fitbit Versa już ...

W zeszłym tygodniu pisaliśmy ...

Raspberry Pi 3 ...

Mniej więcej dwa lata po ...

Android Wear zmieni ...

Wygląda na to, że Google ...

OneCast - streaming ...

Jak być może wiecie, Xbox One ...

Revolut oficjalnie ...

O Revolucie już od jakiegoś ...

Android Wear 2.9 ...

W połowie stycznia Google ...

Huawei Watch 3 jest ...

Podczas tegorocznych targów ...

Strava ułatwia ...

Jakiś czas temu w sieci ...

MWC18: Nowe ...

Na targach Mobile World ...

MWC18: Flir One - ...

Flir to znana na rynku firma ...

MWC18: ...

Przy ciągle pojawiających się ...

MWC18: Mały ale ...

Jeżeli poszukujecie małego, ...

MWC18: ...

Na dzisiejszej konferencji ...

OpenAuto pozwala ...

Android Auto to całkiem ...

Apple kończy ...

Niemal od początku istnienia ...

MWC18: Szybkie ...

Na wczorajszej konferencji ...

Orlen kończy ...

Innowacyjność przegrała ze ...

Pekao S.A. ogłasza ...

W 2013 roku ruszyła wojna ...

JustDrive - ...

Kilka dni temu udostępniona ...

KFC udostępnia ...

Na początku czerwca zeszłego ...

Citi Handlowy z ...

Pierwotnie City Handlowy ...

Google Play zyskał ...

W cyfrowym sklepie Google ...
Wczoraj pisaliśmy, że Alcatel OneTouch wypuścił swój drugi zegarek Go Watch. W zamyśle jest on uzupełnieniem do smartfona Go Play, o którym piszemy tutaj, jednakże bez problemów współpracuje zarówno z innymi telefonami na Androidzie jak i iOS. Znamy też więcej szczegółów odnośnie nowego zegarka.
Boom na różnej maści urządzenia ułatwiające nam każdy aspekt życia trwa w najlepsze. Kolejnym przykładem tego typu produktu jest inteligentny termometr o nazwie Kinsa Smart Ear Thermometer, którego kampania croudfundingowa ruszyła kilka dni temu w portalu Indiegogo i już zdążyła osiągnąć niezbyt wysoko postawiony przez twórców poziom 50 000 $. Co takiego oferuje ów inteligentny termometr?
Na początku września twórcy zegarka Pebble Time udostępnili aktualizację oficjalnej aplikacji do obsługi zegarków z tej serii na smartfonach z Androidem. Co się zmieniło? Przede wszystkim odświeżono i uproszczono interfejs programu, dzięki czemu łatwiej jest dostać do tarcz zegara, aplikacji oraz ustawień powiadomień.

IFA2015: Smartring od ZTE

Okazuje się, że już wkrótce Ringly nie będzie jednym smartringiem dostępnym na rynku. Jego klona przygotowuje bowiem ZTE. Ich pierścień wygląda podobnie, podobna jest też jego funkcjonalność - mruga i wibruje sygnalizując powiadomienia z telefonu.
Po ponad roku skórzany pasek mojego zegarka Pebble Steel rozsypał się. Dokładnie to odpadła jedna szlufka, przez co koniec paska odstawał dosyć mocno, co było raczej irytujące. Ponadto krawędzie paska poprzecierały się, przez co całość traciła znacznie na swym uroku.

BB-8 już do nabycia

Od wczoraj kupować można w USA prezentowane u nas Bluetoothowe droidy z Gwiezdnych Wojen. Ze strony Sphero BB-8 wysyłają nawet do Polski, w cenie około 640zł. Tymczasem ...
Na najbliższej konferencji Apple, która ma odbyć się już w środę, poza nowymi iPhonami i iPadami, być może poruszony zostanie temat m.in. zegarków. Z pierwszych przecieków wynika, że można spodziewać się ...
Firma Runtastic, którą być może kojarzycie z mobilnych programów fitness o tej samej nazwie, pokazała na IFA całą serię zegarków z funkcją trackerów. Są to zwykłe analogowe zegarki, bez funkcji wyświetlania powiadomień z telefonu. Ich jedyną funkcją - poza wyświetlaniem czasu, jest śledzenie aktywności użytkownika.
Alcatel pokazał na targach IFA nowe wcielenie swego zegarka One Touch Watch, tym razem oznaczonego dodatkowo dopiskiem Go. Sprzętowo wydaje się być identyczny do swego poprzednika, ale zamknięto go w innej, wydaj się, że bardziej odpornej ale jednocześnie brzydszej bo plastikowej obudowie.
Jakiś czas temu twórcy usługi IFTTT zdecydowali się na udostępnienie kilku dodatkowych aplikacji. Były to DO Camera, DO Note i DO Button. Pozwalały one wykonywać szybkie akcje po zrobieniu zdjęcia, napisaniu notatki czy naciśnięciu przycisku. Teraz przyszedł czas na kolejny etap.
Spark to nowa linia smartwatchów firmy TomTom, stworzona z myślą o osobach uprawiających sport. Będzie w sumie 6 różnych modeli, z których każdy śledzi aktywność użytkownika i posiada GPS, niektóre dodatkowo mają opcję odczytywania tętna z nadgarstka oraz 3GB pamięci dla przechowywania muzyki.
Już prawie wszyscy mają smartwatche w swojej ofercie. Przyszedł czas na kolejną firmę z szeroko pojętej branży elektroniki użytkowej. Jest nią Phillips, który na targach IFA pokazał swój pierwszy gadżet tego typu, a do tego dorzucił inne akcesoria komunikujące się z telefonem przez BT.
Firma Lenovo pokazała na IFA ciekawy projekt zegarka pracującego pod kontrolą Android Wear, wyposażonego w dwa ekrany. Pierwszy to zwykły ekran na okrągłej kopercie, natomiast drugi umieszczono prawie na pasku. Tyle że ten drugi to nie zwykły LCDek, ale ekran rodem z Google Glass.
Kojarzycie pierwszego trailera z nowych gwiezdnych wojen? Tam w 29 sekundzie pojawia się taki słodziutki mały robocik, w formie toczącej się kuli, którego głowa jakby wisi nad nią "w powietrzu", zaprzeczając prawu grawitacji - przynajmniej dla mnie to wydało się mało wiarygodne.
Kalifornijski Uniwersytet w San Diego pracuje nad technologią komunikacji bezprzewodowej, która mogłaby zastąpić Bluetooth. Wykorzystuje ona pole magnetyczne ludzkiego ciała do przesyłania informacji z jednego urządzenia do drugiego.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...