Apple Pay będzie ...

Niedawno pisaliśmy o dodaniu ...

Klienci banku PBS ...

Pierwszy bank spółdzielczy ...

Jednak będzie ...

Około miesiąc temu Evan Blass ...

Androida na ...

Coraz większa liczba ...

Przelewy24 ze ...

Do tej pory płatności za ...

Philips ogłasza ...

Przy Android TV firma z ...

Xiaomi Mi Box w ...

Nie tylko SHIELD TV w końcu ...

Niemiecki Amazon z ...

Jak zapewne wiecie, już od ...

Euronet wprowadza ...

W mijającym tygodniu operator ...

Wiemy już jakie ...

Google już od jakiegoś czasu ...

Android P dla ...

Na początku kwietnia Google ...

Xbox One zyska ...

Po sukcesie Kinecta na ...

Jednak nie będzie ...

Pod koniec maja pisaliśmy o ...

BLIK w Credit ...

W kwietniu pisaliśmy o ...

Deezer z oficjalną ...

Deezer był pierwszą usługą ...

Philips udostępnia ...

Podczas tegorocznych targów ...

NVIDIA udostępnia w ...

Niecały rok po udostępnieniu ...

Samsung pracuje nad ...

Być może pamiętacie, że ...

Google Pay na ...

W zeszłym tygodniu pisaliśmy, ...

mBank z opcją ...

Kolejny bank doczekał się ...

Emulator Chrome OS ...

Do tej pory, jeśli twórca ...

Google Pay na ...

Kilka miesięcy temu, po ...
Unique czyli pasek, który zamienia zwykły zegarek w smartwatcha trafił już na Kickstartera. Przypomnijmy że stoją za nim nasi rodacy z firmy uBirds. Wykorzystali oni targi TechCrunch Disrupt odbywająca się właśnie w USA, aby tam zaprezentować swój produkt i wprowadzić go do sprzedaży właśnie przez kampanię na Kickstarterze.
Recenzowane przez nas miesiąc temu Ditto, otrzymało wczoraj pierwszą dużą aktualizację oprogramowania. Co to takiego Ditto? Przypomnijmy że jest to miniaturowy klips, łączący się z telefonem przez BT i wibrujący w momencie otrzymywania powiadomień.
Za mniej więcej 5 lat Brytyjskie Ministerstwo Obrony spodziewa się wprowadzić w szeregi swej armii nowe gadżety, w postaci dedykowanego żołnierzom smartwatcha oraz wyświetlacz wbudowany w gogle czy też okulary.
Wczoraj publikowaliśmy newsa na temat aplikacji dla Apple Watch, udostępnionych przez producentów samochodów. A jak zdalna obsługa pojazdów wygląda w przypadku zegarków z Android Wear?
W wypadku watchOS 2.0 Apple nie udało się dotrzymać obiecanego na konferencji terminu z powodu wykrycia poważnego błędu. Wówczas powiedziano, że finalna kompilacja zostanie udostępniona wszystkim chętnym "wkrótce". Ostatecznie okazało się, że użytkownicy musieli czekać jedynie kilka dni na poprawienie przez inżynierów błędu i udostępnienie poprawionej wersji systemu, o czym pisze serwis iDownloadBlog.

Pebble pokaże okrągły zegarek?!

Pamiętacie zapowiadane kilka dni temu wydarzenie TechCruch Disrupt, na którym to Pebble ma pokazać "coś nowego"? Nie wiedzieliśmy co to ma być, ale z pierwszych przecieków wynika, że będzie to uwaga uwaga…
Wiele firm produkujących samochody przygotowuje specjalne aplikacje dla Apple Watch, pozwalające ich użytkownikom zdalnie zarządzać posiadanym pojazdem. Dla niektórych takie programy są już dostępne, dotyczy to ...
Redakcja SlashGear otrzymała już do testu dwa najgorętsze zegarki z Android Wear na pokładzie, czyli nową Motorolę Moto 360 oraz Huawei Watch. Przygotowują oni obszerny test tych zegarków, ale już teraz zamieścili ciekawe ich porównanie.

Samsung Gear S2 3G nie dla EU

Jeśli odkładacie już pieniądze na swego wymarzonego smartwatcha Gear S2 od Samsunga, w wersji z modułem 3G, to niestety jeszcze przez pewien czas będziecie musieli obejść się smakiem.
Za kilkanaście dni, a dokładnie 6 października, odbędzie się konferencja Microsoftu, na której zaprezentowane mają być nowe produkty. Podobno jednym z nich miał być Microsoft Band 2, który przedpremierowo wyciekł do sieci.
Nie da się ukryć, że osobom uprawiającym sport - czy to zawodowo, czy to amatorsko, potrzebna jest motywacja. Przyda się ona szczególnie wszystkim tym, którzy do tej pory bagatelizowali zdrowy tryb życia i trudno jest im nagle zabrać się za siebie. Dieta i więcej ruchu to nie lada wyzwanie - ale komu ja to mówię, zapewne dobrze wiecie co mam na myśli.
Wiele ubieralnych gadżetów posiada funkcjonalność monitorowania snu. Ale jest tylko kilka, które przykładają do tego naprawdę dużą wagę i analizują sen z wysoką czułością. Jednym z nich jest smartring o nazwie Oura, który służy tylko do tego celu.
Producent popularnej opaski fitness MiBand - firma Xiaomi a dokładniej jej partner technologiczny - Huaheng Electronic Technology, przygotowuje kolejny produkt tego typu. Tym razem AmezFit jest fitness trackerem skierowanym głównie dla kobiet - bardzo delikatnym i wykonanymi z ceramiki cyrkonowej.
Swarovski miał do tej pory pewien udział w rynku urządzeń ubieralnych, ale bardziej we współpracy z innymi firmami, które dostarczały całą elektronikę, którą to tylko upiększano kamieniami tej pierwszej wymienionej firmy. Dobrym przykładem jest tutaj Misfit, który przygotował specjalną linię fitness trackerów Shine w ten sposób ozdobionych.
Ekipa która odpowiedzialna była do tej pory w Google za projekt okularów Google Glass, zmieniła nazwę z Glass Team na Project Aura. Podobno zatrudniono również wiele nowych osób, a cały zespół zajmować ma się teraz rozwijaniem również innych projektów z kategorii urządzeń ubieralnych.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...