Spotify znosi limit ...

Być może nie wiedzieliście, ...

Alior zyskuje ...

Po Millennium oraz ING, opcję ...

Xiaomi wypuści ...

Od jakiegoś czasu do sieci ...

Google zaczyna ...

Ostatnio firma z Mountain ...

Uber Eats z ...

Kiedy ludzie większość czasu ...

Google chce ...

Było już kilka maszyn z ...

Serwisy VOD w ...

W mijającym tygodniu rząd ...

ING udostępnia ...

Banki są jednymi z ostatnich ...

Office 365 zmienia ...

W mijającym tygodniu w życie ...

Wear OS będzie ...

W udostępnionej kilka dni ...

Revolut będzie ...

Brexit nieco namieszał na ...

Nintendo Switch ...

Na początku mijającego ...

Curve będzie ...

Gdy zgubimy lub zostanie nam ...

Rząd wprowadza ...

W jednej z kolejnych transz ...

Xiaomi rozpoczyna ...

Tytułowy chiński producent ...

Facebook już ...

Od końca zeszłego roku ...
Dopiero co wczoraj trafiłem na produkt o nazwie MainTool, który obiecuje zamienić Wasz ulubiony zegarek w smartwatcha, aby kilka godzin później natrafić na kolejne takie urządzenie i to dodatkowo polskiego startupu.
Niedawno przypominaliśmy zegarki firmy Martian, łączące analogowy mechanizm tarczy z małym ekranem wyświetlającym powiadomienia. Tymczasem do i tak bardzo licznego grona smartwatchów tego producenta, dołączają teraz kolejne - trzy męskie i dwa damskie.
Sztuka dla sztuki … tak podsumować można tego newsa. Ale jeśli jesteście zainteresowani emulatorem GameBoy Advance działającym na Waszym nadgarstku, to czytajcie dalej. Otóż niejaki Hacking Jules wykorzystał obecny w sklepie Google Play program ...
Gigant z Redmont postanowił sprawić przyjemność użytkownikom telefonów z Androidem i zegarków z Android Wear, ale nie zapomniał też o iPhonach oraz Apple Watch. Otóż Microsoft udostępnił poprawioną wersję OneNote i OneDrive dla Andka, dodając obsługę zegarków.
Zegarek od HTC? Lepiej późno niż wcale, prawda? Kiedy wszyscy liczący się na rynku producenci Androidowych słuchawek mają nawet kilka takich gadżetów w swojej ofercie, HTC przymierza się do swego pierwszego smartwatcha.
Pewien raczej mało znany w Europie chiński producent - firma Elephone, przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swego pierwszego smartwatcha. Na ten moment nie wiele jeszcze wiadomo na temat ELE Watch - bo tak ma się on nazywać.
Całkiem niedawno mogliście przeczytać u nas materiał, poświęcony różnym rozwiązaniom, które pozwalają nie rozstawać się ze swoim ulubionym zegarkiem, ale rozszerzyć jego funkcjonalność o tę znaną ze smartwatchów. Do wspomnianych tam rozwiązań dodać można teraz jeszcze jedno - inteligentne bransolety od MainTool.
Wczorajsza aktualizacja oprogramowania Pebble Time przynosi kilka dość ważnych zmian. Przede wszystkim dodano pełną lokalizację interfejsu dla języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Poza poprawkami do wykrytych błędów, pojawia się też nowa funkcja - QuietTime.
Jednym z projektów Microsoft Research było opracowanie metody zmniejszenia poboru energii przez urządzenia przenośne takie jak smartwatche czy inne opaski treningowe. W czasie tych badań odkryto, że częste zapisywanie i odczytywanie danych z pamięci Flash, dość znacznie rozładowuje baterię.
Huawei ma problem i chce abyście to Wy go rozwiązali. Otóż mają oni w planach nowego smartwatch, który wejść ma na rynek w czwartym kwartale tego roku. Teoretycznie miał on nazywać się Honor Band Zero, ale firma postanowiła zmienić jego oznaczenie. Nie mają jednak pomysłu na nowe i ogłosili konkurs. I to nie byle jaki konkurs!

ZTE Axon Watch

Firma ZTE oferować będzie w Chinach nowy zegarek z Android Wear na pokładzie. Dokładnie to ich Axon Watch pracować będzie pod zmodyfikowaną edycją Android Wear, znaną w chinach pod nazwą TencentOS. Parametry tego zegarka stawiają go na tym samym poziomie, co najnowsze zegarki konkurencji z Android Wear.

Pebble Time w Cortland

Najnowsze zegarki Pebble, czyli Pebble Time, dostępne są już w rodzimej dystrybucji. Trafiły one bowiem do oferty Cortland, w cenie 1129zł z VAT. Dokładnie to są to wszystkie trzy wersje kolorystyczne Pebble Time - czarna, czerwona oraz biała.
Wczoraj odbyła się konferencja Apple prezentująca nowości, takie jak większy iPad Pro, iPhone 6S ale również poznaliśmy więcej informacji na temat drugiej wersji systemu dla Apple Watch.
W naszym teście Pebble Time, zapowiadaliśmy pojawienie się aktualizacji dla starszych smartwatchów Pebble, która przyniesie im obsługę nowego interfejsu Timeline. Pierwszy dowód na to, że prace nad nim są mocno zaawansowane znajdziecie na poniższym filmie, na którym widać pierwszego Pebble już z nowym systemem operacyjnym.
Do tej pory monitorowanie snu w opaskach marki Jawbone nie było w pełni automatyczne - przed położeniem się spać trzeba było wcisnąć przycisk / dotknąć odpowiedniej części opaski. Na samym początku może to nie dziwiło, ale gdy pojawił się MiBand za 13 $ potrafiący w pełni automatycznie rejestrować dane o śnie (z całkiem niezłą dokładnością), Jawbone kosztujący o wiele więcej nie wypadał najlepiej wymagając ręcznej aktywacji odpowiedniego trybu.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...