Philips szykuje jeszcze bardziej rozbudowany pasek świetlny Hue

Utworzono: 01 sierpień 2021, 13:08 Autor :  
W drugiej połowie zeszłego roku Philips pokazał nową wersję swojego paska świetlnego przeznaczoną dla telewizorów. Różniła się z jednej strony brakiem możliwości wydłużania, ale z drugiej możliwością ustawienia wielu kolorów (oryginalny pasek w całości musiał być w jednym).

Wygląda na to, że teraz firma przygotowuje się do wprowadzenia samodzielnej wersji, która ponownie byłaby rozszerzalna. Jak donosi serwis Android Police, nowe urządzenie miałoby się nazywać Gradient Lightstrip Ambiance i być dostępne w dwóch wydaniach - dwumetrowej “bazy” oraz metrowych pasków do jej wydłużania.

Według plotek, ceny miałyby się kształtować następująco: 130 € (około 600 zł) za bazę oraz 60 € (około 275 zł) za rozszerzenie. Tanio więc nie będzie, podobnie jak w wypadku paska do telewizorów.

Niestety, nie wiadomo, kiedy firma miałaby oficjalnie zaprezentować nowy pasek ani tym bardziej kiedy trafi on do sprzedaży.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 630 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...