Woblink znalazł sposób na prostszy dostęp do biblioteki z czytników Kindle

Utworzono: 15 sierpień 2021, 12:08 Autor :  
Czytniki ebooków Kindle są jednymi z popularniejszych, nawet w krajach, gdzie sklep Amazona nie sprzedaje lokalnych książek. Nie przeszkadza tu pewne zamknięcie Kindle’a, który wspiera tylko swój format MOBI oraz PDFy i nie integruje się z innymi sklepami. Książki po prostu wrzuca się po USB lub bezprzewodowo jako “dokumenty”.

Woblink znalazł jednak sposób na ułatwienie dostępu do biblioteki użytkownika w swoim sklepie z poziomu czytników, na których nie ma integracji z tą księgarnią. Jaki? Generuje dla nas specjalnego “ebooka”, który otwiera naszą bibliotekę w przeglądarce czytnika, z której możemy pobierać nasze książki.

Pamiętać tylko należy, że ten plik/link “wiążę” się z konkretnym czytnikiem, więc proba otwarcia go z innego kończy się komunikatem błędu. By przenieść go na inne urządzenie, należy od nowa wygenerować plik z biblioteką.

Opcja wysyłania tego pliku znajduje się w sekcji Wysyłka na czytnik.

Źródło: Świat CzytnikówKomentarze::DISQUS_COMMENTS 378 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...