Facebook zwiększa ilość pamięci w bazowym Queście i wymienia nakładki

Utworzono: 01 sierpień 2021, 13:08 Autor :  
W mijającym tygodniu Facebook ogłosił sporą zmianę w swoich goglach wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2 - ich bazowa wersja kosztująca około 1600 zł będzie oferować teraz więcej pamięci - 64 GB zostanie bowiem zastąpione przez 128 GB.

Jednocześnie gogle znikają na chwilę ze sprzedaży, aby wymienić w nich nakładkę oddzielającą gogle od twarzy użytkownika. Firma postanowiła ją zmienić wszystkim użytkownikom po zgłoszeniach podrażnienia skóry u niektórych z nich. Początkowo oferowano im darmowy zamiennik od firmy trzeciej po zgłoszeniu się w specjalnym formularzu zakopanym w artykułach pomocy. Teraz jednak zdecydowano się na zastąpienie oryginału silikonową nakładką własnej produkcji.

Gogle mają powrócić do sprzedaży 24 sierpnia już z nową nakładką w zestawie (oraz większą ilością pamięci w bazowym modelu), zaś ich dotychczasowi posiadacze mogą ją zamówić za darmo wykonując instrukcje z tej strony. Wysyłka nowych nakładek dotychczasowym posiadaczom ma ruszyć za 4 tygodnie.

Źródło: OculusKomentarze::DISQUS_COMMENTS 394 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...