xCloud w końcu w aplikacji dla Windows 10

Utworzono: 15 sierpień 2021, 12:08 Autor :  
W lipcu pisaliśmy o udostępnieniu wszystkim chętnym (z subskrypcją Game Pass Ultimate) możliwości korzystania z xClouda w przeglądarce internetowej. W tym tygodniu natomiast Microsoft w końcu udostępnił tę opcję także w aplikacji Xbox dla Windows 10.

Co to zmienia? Głównie ułatwia nieco rozwiązywanie problemów (aplikacja bowiem od razu pokazuje nam status pada oraz sieci). Nowości nie ograniczają się jednak tylko do wsparcia xClouda, bowiem najnowsza wersja zyskała też w końcu wsparcie dla lokalnego streamingu z konsol Xbox One (zastępując w końcu stary program) oraz Xbox Series X/S (do tej pory nie były wspierane w ogóle).

Niestety, na ten moment nowa wersja jest jeszcze testowana wśród członków programu Xbox Insider, więc zanim wspomniane nowości trafią do wszystkich może jeszcze minąć kilka tygodni.

Źródło: OnMSFTKomentarze::DISQUS_COMMENTS 220 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...