Philips Hue z paskiem świetlnym dla telewizorów

Utworzono: 06 wrzesień 2020, 19:09 Autor :  
Od wielu lat w ramach rodziny Philips Hue można było kupić pasek świetlny, który można było przekleić, np. do mebli. Od jakiegoś czasu jego kolorem mogła sterować aplikacja Hue Sync dla komputerów (obliczała uśredniony kolor tego co było na ekranie) czy Hue Sync Box (robił do samo dla telewizorów z HDMI).

Istotną wadą takiego rozwiązania było jednak to, że taki pasek mógł w całości świecić tylko jednym kolorem, co trochę psuło cały efekt. W tym tygodniu zaprezentowano rozwiązanie tego problemu - "gradientowy" pasek.

W przeciwieństwie do oryginału, nie będzie można go wydłużać dokupując kolejne kawałki, więc trafi do sprzedaży w trzech rozmiarach - dla telewizorów 55, 65 i 75-calowych. W zestawie będą też specjalne mocowania na tył telewizorów.

Nowy pasek do sklepów ma trafić 16 października, a ceny zaczynać się będą od 200 $ (około 750 zł bez VATu) za najkrótszy rozmiar, a kończyć na 240 $ (około 900 zł bez VATu) za najdłuższy model.

Źródło: Apple InsiderKomentarze::DISQUS_COMMENTS 250 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...