watchOS 6 w końcu ...

Mobilne systemy operacyjne ...

Nowy serwis ...

W drugiej połowie marca ...

Microsoft kończy ...

Zarówno Sony jak i Microsoft ...

Xbox Game Pass już ...

Na targach E3, które miały ...

Rusza usługa ...

Cyfrowe usługi w naszym kraju ...

Premiera Mi Banda 4 ...

Już w ten wtorek Xiaomi ma ...

Apple ...

Podczas konferencji WWDC ...

Marka Philips Hue ...

Do tej pory marka Philips Hue ...

Revolut już ...

W połowie maja Revolut ...

BNP Paribas ...

Klienci BNP Paribas mogą już ...

Edenred z obsługą ...

Google Pay już od jakiegoś ...

Google wprowadza ...

Od kilku lat Google oferowało ...

Apple odblokowuje w ...

W czwartej generacji swojego ...

Revolut zapowiada ...

W mijającym tygodniu Revolut ...

mObywatel z ...

Kilka dni temu w sklepie ...

Android Auto ...

Podczas konferencji Google IO ...

Facebook stworzy ...

Kilka lat temu Facebook robił ...

Google pozwoli ...

Do tej pory, jeśli komuś ...

Rusza aktualizacja ...

Ostatnia większa aktualizacja ...

Amazon i Google w ...

Być może pamiętacie, że kilka ...

Kolejna usługa ...

Do polski wchodzi coraz ...

ING pierwszym ...

Obsługa przy pomocy głosu nie ...

Apple Watch z LTE ...

Tak jak pisaliśmy pod koniec ...
Pierwsi użytkownicy najnowszych zegarków Sony, czyli Smartwatch 3, donoszą, iż urządzenia te cierpią z powodu bardzo szybko rozładowującej się baterii. Dodatkowo nie ma reguły - raz działa on bez problemu przez 2 dni, a czasem nie wytrzyma nawet pół dnia na baterii. Wtedy też grzeje się i widać, że ewidentnie coś jest nie tak.
Po udostępnieniu przez Google obsługi iPhone w zegarkach z Android Wear, zapewne wielu fanów telefonów Apple wyruszyło na łowy. Przyznam szczerze, że ja sam rozglądam się tu i tam, za jakimś tanim zegarkiem z systemem Google, aby przetestować jego funkcjonalność po sparowaniu z iOS. Okazuje się jednak, że jest ona bardziej ograniczona niż można się było spodziewać.
Inteligentne pierścionki to ciekawa alternatywa dla smartwatcha w przypadku kobiet. Ale nie da się ukryć, że wybór jest na ten moment niewielki i są one chyba trochę za duże, aby każdemu odpowiadać. Chyba bardziej poręczna byłaby bransoletka. Ale czy jest coś takiego, co jest nie tylko funkcjonalne ale i ładne? Na ten moment chyba nie, ale już wkrótce pojawi się choćby Tyia.
Okazuje się, że do ujawnionych na IFA2015 zegarków Moto 360 drugiej generacji, dołączyć miała jeszcze jedna edycja. Miała być ona budżetowym modelem, czyli tańszym ale i nieco uboższym pod względem konstrukcji i funkcjonalności.
W połowie lipca informowaliśmy o nowej / starej opasce marki Misfit mającej być konkurencją dla MiBanda oraz udostępnionej przy tej okazji nowej aplikacji dla iOS. Obiecano wówczas, że jej wersja dla Androida pojawi się w kolejnym miesiącu. Niestety, terminu nie udało się dotrzymać, ale na szczęście opóźnienie było stosunkowo niewielkie.
Firma Withings, producent inteligentnych wag, kamer czułych na ruch czy klasycznych zegarków z funkcjami "smart" właśnie rozszerzyła kompatybilność z Androidem na wszystkie swoje produkty. Jak informuje portal The Verge, stało się to kilka miesięcy bo dodaniu wsparcia dla tego tego systemu do zegarków z rodziny Activité.
Dopiero co wczoraj trafiłem na produkt o nazwie MainTool, który obiecuje zamienić Wasz ulubiony zegarek w smartwatcha, aby kilka godzin później natrafić na kolejne takie urządzenie i to dodatkowo polskiego startupu.
Niedawno przypominaliśmy zegarki firmy Martian, łączące analogowy mechanizm tarczy z małym ekranem wyświetlającym powiadomienia. Tymczasem do i tak bardzo licznego grona smartwatchów tego producenta, dołączają teraz kolejne - trzy męskie i dwa damskie.
Sztuka dla sztuki … tak podsumować można tego newsa. Ale jeśli jesteście zainteresowani emulatorem GameBoy Advance działającym na Waszym nadgarstku, to czytajcie dalej. Otóż niejaki Hacking Jules wykorzystał obecny w sklepie Google Play program ...
Gigant z Redmont postanowił sprawić przyjemność użytkownikom telefonów z Androidem i zegarków z Android Wear, ale nie zapomniał też o iPhonach oraz Apple Watch. Otóż Microsoft udostępnił poprawioną wersję OneNote i OneDrive dla Andka, dodając obsługę zegarków.
Zegarek od HTC? Lepiej późno niż wcale, prawda? Kiedy wszyscy liczący się na rynku producenci Androidowych słuchawek mają nawet kilka takich gadżetów w swojej ofercie, HTC przymierza się do swego pierwszego smartwatcha.
Pewien raczej mało znany w Europie chiński producent - firma Elephone, przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swego pierwszego smartwatcha. Na ten moment nie wiele jeszcze wiadomo na temat ELE Watch - bo tak ma się on nazywać.
Całkiem niedawno mogliście przeczytać u nas materiał, poświęcony różnym rozwiązaniom, które pozwalają nie rozstawać się ze swoim ulubionym zegarkiem, ale rozszerzyć jego funkcjonalność o tę znaną ze smartwatchów. Do wspomnianych tam rozwiązań dodać można teraz jeszcze jedno - inteligentne bransolety od MainTool.
Wczorajsza aktualizacja oprogramowania Pebble Time przynosi kilka dość ważnych zmian. Przede wszystkim dodano pełną lokalizację interfejsu dla języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Poza poprawkami do wykrytych błędów, pojawia się też nowa funkcja - QuietTime.
Jednym z projektów Microsoft Research było opracowanie metody zmniejszenia poboru energii przez urządzenia przenośne takie jak smartwatche czy inne opaski treningowe. W czasie tych badań odkryto, że częste zapisywanie i odczytywanie danych z pamięci Flash, dość znacznie rozładowuje baterię.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...