Fałszywe SMSy ...

Kilka dni temu w sieci ...

UKE udostępnia ...

Kilka miesięcy UKE uruchomiło ...

Android Auto z ...

Jeśli korzystaliście z ...

RECENZJA: techBite ...

Nastały czasy, kiedy myśląc o ...

Microsoft i ...

Już od jakiegoś czasu ...

Ninendo próbuje ...

Jakiś czas temu było głośno o ...

Google i Apple Pay ...

Powoli nad Wisłą powszechne ...

Aplikacja Spotify ...

Na początku listopada Spotify ...

Fossil pokazał ...

Po premierze nowego układu ...

SHIELDa można teraz ...

Niedawno przystawka SHIELD TV ...

Google Pay ...

Opcja płatności z pomocą ...

Misfit ...

Od czasu premiery Snapdragona ...

Millennium ...

Mimo, ze bank wspomniany w ...

Google Photos w ...

Firma z Mountain View w ...

Android 9 w końcu ...

Mimo, że Android 8.0 został ...

Spotify zapowiada ...

Popularna usługa streamingu ...

Huawei prezentuje ...

Na początku października ...

Amazon pokazał ...

Po kilku latach przerwy, ...

HBO Go obniża cenę ...

W marcu tego roku HBO Go w ...

Google Home w końcu ...

Jeśli macie w domu głośnik ...
Do tej pory wszystkie zegarki Samsunga z serii Gear (poza Gear Live z Android Wear) oficjalnie współpracowały jedynie ze smartfonami koreańskiego producenta. Oczywiście były nieoficjalne sposoby na używanie ich w połączeniu z urządzeniami innych firm, ale wówczas różnie było ze stabilnością i każda aktualizacja aplikacji czy systemu niosła ze sobą ryzyko nieuzyskania połączenia z zegarkiem po instalacji. Jednak wraz z nadejściem Gear S2 ma się to zmienić.
Wakacje dla niektórych się już co prawda skończyły, aczkolwiek w dzisiejszych czasach na wakacje jeździ się nie tylko latem, ale praktycznie cały rok. Poza wrażeniami przywozimy z wakacji gigabajty zdjęć, czy więc poza zwykłym aparatem cyfrowym, potrzebujemy czegoś więcej? Jak np. „peryskop” HTC Re?
Smartwatch w formie opaski? To już było… ale nie znaczy, że pomysłu tego nie da się dalej rozwijać. Chyba takie motto przyświecało firmie Made in Sense, która postanowiła udoskonalić pomysł wypróbowany już choćby przez Samsunga czy ostatnio firmę Razer.
Zwolennicy analogowych szwajcarskich zegarków, kojarzą zapewne markę Mondaine. Jak wiele firm z branży, tak i oni postanowili wprowadzić na rynek swego pierwszego smartwatcha. Nie zerwali jednak z analogowym sercem i nie zainstalowali żadnego cyfrowego ekranu w swym czasomierzu Helvetica Smart.
Jeśli macie około 295USD do wydania, na jakąś opaskę fitness analizującą Waszą aktywność, to od kilku dni skusić się można na sprzęt zupełnie nowej generacji. Rolę trackera pełni bowiem koszulka treningowa PoloTech marki Ralph Lauren, z wszytymi sensorami, monitorującymi akcję serca, szybkość i głębokość naszych wdechów i wydechów, ilość wykonanych kroków i poniesiony wydatek energetyczny.
Gdy przytłaczają nas telefoniczne powiadomienia, smartwatch może być kolejną kulą u nogi a nie zbawieniem. Z takiego założenia wyszli twórcy zegarka Olio, który prezentuje nieco inne podejście do delegowania powiadomień.
Ponieważ IFA to nie tylko Smarfony, Smartwatche czy inne tablety, warto zwrócić uwagę też na akcesoria jakie producenci pokazują. Na uwagę zasługuje w tym przypadku przenośny projektor Spro2 firmy ZTE pracujący pod kontrolą Androida.
Informacje o nowych zegarkach firmy Samsung, znane już były przed targami IFA, teraz znamy więcej szczegółów. Na tego tygodniowym Gear S2 Showcase, podczas trwających w Berlinie targach IFA, Samsung podał więcej szczegółów odnośnie swojego nowego zegarka. Na uwagę na pewno zasługuje sterowanie za pomocą obrotowego pierścienia.
Wczoraj pisaliśmy, że Alcatel OneTouch wypuścił swój drugi zegarek Go Watch. W zamyśle jest on uzupełnieniem do smartfona Go Play, o którym piszemy tutaj, jednakże bez problemów współpracuje zarówno z innymi telefonami na Androidzie jak i iOS. Znamy też więcej szczegółów odnośnie nowego zegarka.
Boom na różnej maści urządzenia ułatwiające nam każdy aspekt życia trwa w najlepsze. Kolejnym przykładem tego typu produktu jest inteligentny termometr o nazwie Kinsa Smart Ear Thermometer, którego kampania croudfundingowa ruszyła kilka dni temu w portalu Indiegogo i już zdążyła osiągnąć niezbyt wysoko postawiony przez twórców poziom 50 000 $. Co takiego oferuje ów inteligentny termometr?
Na początku września twórcy zegarka Pebble Time udostępnili aktualizację oficjalnej aplikacji do obsługi zegarków z tej serii na smartfonach z Androidem. Co się zmieniło? Przede wszystkim odświeżono i uproszczono interfejs programu, dzięki czemu łatwiej jest dostać do tarcz zegara, aplikacji oraz ustawień powiadomień.

IFA2015: Smartring od ZTE

Okazuje się, że już wkrótce Ringly nie będzie jednym smartringiem dostępnym na rynku. Jego klona przygotowuje bowiem ZTE. Ich pierścień wygląda podobnie, podobna jest też jego funkcjonalność - mruga i wibruje sygnalizując powiadomienia z telefonu.
Po ponad roku skórzany pasek mojego zegarka Pebble Steel rozsypał się. Dokładnie to odpadła jedna szlufka, przez co koniec paska odstawał dosyć mocno, co było raczej irytujące. Ponadto krawędzie paska poprzecierały się, przez co całość traciła znacznie na swym uroku.

BB-8 już do nabycia

Od wczoraj kupować można w USA prezentowane u nas Bluetoothowe droidy z Gwiezdnych Wojen. Ze strony Sphero BB-8 wysyłają nawet do Polski, w cenie około 640zł. Tymczasem ...
Na najbliższej konferencji Apple, która ma odbyć się już w środę, poza nowymi iPhonami i iPadami, być może poruszony zostanie temat m.in. zegarków. Z pierwszych przecieków wynika, że można spodziewać się ...

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...