Już wkrótce poznamy pierwszy zegarek prosto od Google?

Utworzono: 17 kwiecień 2022, 12:04 Autor :  
Od lat entuzjaści Pixeli marzyli o tym, że Google stworzy własny zegarek z Wear OS na pokładzie i przez te lata firma z Mountain View ich rozczarowywała. Jak do tej pory żadne przecieki nie przerodziły się w prawdziwy produkt.

Możliwe, że wraz z “resetem” systemu przy okazji Wear OS 3.x, Google w końcu wypuści mitycznego Pixel Watcha. Ostatnio pojawia się coraz więcej plotek na jego temat. W sieci krążyły już plotki o pojawianiu się urządzenia o nazwie kodowej “Rohan” w systemach magazynowych niektórych operatorów.

Teraz do sieci dostał się zrzut ekranu z jakiejś wewnętrznej strony z poradnikami, która dla urządzenia o nazwie “Pixel Rohan” oferuje poradniki dotyczące Wear OS 3.1 (Galaxy Watch ma już wersję 3.2 po ostatniej większej aktualizacji).

Niewykluczone, że zegarek oficjalnie zobaczymy podczas Google IO mającego się rozpocząć za jakieś trzy tygodnie.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 140 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...