Samsung opóźnia udostępnienie streamingu gier na swoich telewizorach

Utworzono: 03 kwiecień 2022, 13:04 Autor :  
Podczas tegorocznych targów CES koreański producent pokazał nową sekcję Gaming Hub w systemie dla swoich telewizorów, która miała w jednym miejscu zbierać zapowiedziane w tym samym czasie klienty usług grania w chmurze czy przyciski przełączające się na obraz z podłączonych do telewizora konsol.

Gaming Hub miał zadebiutować na telewizorach razem z ich premierą latem tego roku, tak się jednak nie stanie. Samsung ogłosił, że ta opcja zostanie opóźniona i pojawi się “w dalszej części tego roku” jako aktualizacja systemu.

Przy okazji dodano, że jej dostępność będzie zależna od regionu (ale nie podano listy krajów) i powtórzono, że przynajmniej na razie Gaming Hub pojawi się tylko na tegorocznych modelach telewizorów.

Źródło: Android CentralKomentarze::DISQUS_COMMENTS 763 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...