Amazon i Google w ...

Być może pamiętacie, że kilka ...

Kolejna usługa ...

Do polski wchodzi coraz ...

ING pierwszym ...

Obsługa przy pomocy głosu nie ...

Apple Watch z LTE ...

Tak jak pisaliśmy pod koniec ...

Firefox z wersją ...

Od kilku miesięcy programiści ...

Google ...

Od jakiegoś czasu Google ...

mBank w końcu ...

Przelewy na numer telefonu ...

Apple Pay już ...

Zapowiadana od jakiegoś czasu ...

Microsoft ...

Od dłuższego czasu Microsoft ...

W kwietniu ...

Orange, które jako pierwszy w ...

Millennium ...

W mijającym tygodniu ...

Przelewy24 ...

Od kilku dni już dwóch ...

Apple rozszerza ...

W przeciwieństwie do innych ...

Spotify wprowadza ...

Jeden z popularniejszych ...

Apple zapowiada ...

Podczas niedawnej konferencji ...

Apple Pay i ...

W lutym tego roku Credit ...

Google Stadia - ...

W drugiej połowie zeszłego ...

BLIK w końcu ...

Ponad rok temu, w grudniu ...

Amazon rusza ze ...

Jak można przeczytać na ...

Credit Agricole ...

Wspomniany w tytule bank jest ...

Bank Pocztowy ...

We wrześniu zeszłego roku ...

Sony udostępnia ...

Od dłuższego czasu posiadacze ...

BLIK będzie ...

Jak donosi redakcja serwisu ...

Microsoft wprowadzi ...

W sieci pojawiły się kilka ...

Kolejna generacja ...

Co prawda firma z Mountain ...

Orange rozszerza ...

W połowie grudnia zeszłego ...

Apple Watch w ...

Inteligentne zegarki raczej ...

Koniec webowej ...

W mijającym tygodniu firma z ...
Dopiero ostatnia aktualizacja Android Wear przynosi użytkownikom zegarków z systemem Google obsługę interaktywnych tarcz. Tymczasem okazuje się, że firma eksperymentowała z nimi już od wersji 1.1, ale specjalnie odwlekano ich premierę, aż do aktualnej wersji 1.3. Dlaczego? Ponieważ wcześniej dotknięcie tarczy wywoływało dostęp do menu...

Wena Wrist - japoński smartwatch

W Japonii wystartowała niedawno nowa platforma crowdfundingu First-Flight, uruchomiona przez Sony. W ten sposób firma ta chce promować nowe projekty swoich pracowników, a jednym z nich jest smartwatch ...

Ubieralne gadżety dla armii

Jak podaje Reuters, znane firmy z branży elektronicznej pomogą Pentagonowi w rozwijaniu technologii ubieralnych dla amerykańskiego wojska. Wśród 161 różnych firm, zrzeszonych pod nowym szyldem FlexTech Alliance, znalazły się m.in...

Nowy Razer Nabu

Znany producent akcesoriów dla komputerów i konsol - firma Razer, wprowadza na rynek już w październiku odświeżoną wersję swojej inteligentnej opaski. Razer Nabu w nowej edycji poza śledzeniem aktywności użytkownika, wyświetlać będzie powiadomienia m.in. o ...
Preferujecie dwa kółka zamiast czterech do poruszania się po mieście? Korzystacie z nawigacji mocując telefon w uchwycie na kierownicy roweru? Obawiacie się jednak o uszkodzenie telefonu w trakcie kraksy, jego kradzież gdy zatrzymacie się w tłumie, czy choćby zamoczenie podczas deszczu? Zainwestujcie w SmartHelo!
Telefon w plecaku czy torebce i znowu dziesiątki nieodebranych połączeń i zaległych SMSów? Jeśli często obrywa Wam się za bycie "poza zasięgiem" komórki, albo znacie kogoś, kto cierpi na podobny problem, to mamy dla Was idealne rozwiązanie - szczególnie jeśli kochacie minimalizm. Jest nim Ditto - miniaturowy gadżet, posiadający funkcjonalność prostego smartwatcha, ale zamknięty w bardzo oryginalnej, niczym nie przypominającej zegarka obudowie.
Zgodnie z raportem analityków rynku z IDC, Apple Watch zajmuje drugie miejsce w rankingu sprzedaży urządzeń ubieralnych. W drugim kwartale tego roku, dostarczono bowiem 3.6 miliona sztuk tych zegarków.
Dzisiaj na Kickstarterze ruszyła kampania kolejnego smartwatcha. Tym razem jednak nie jest to zegarek pokroju Pebble, ale raczej coś w stylu CooKoo. Innymi słowy w BOLDR Voyage mamy analogową tarczę, a powiadomienia realizowane są za pomocą diodek i wibracji.
Google we współpracy z marką modową Levi's przygotowuje nowy mobilny projekt. Tym razem chodzi o "bardzo ubieralną" technologię, gdyż wszyta ona będzie bezpośrednio w nasze ciuchy. 
Jak wspominaliśmy kilka dni temu, na Intel Developers Conference, firma Fossil zaprezentowała swego pierwszego smartwatcha z Android Wear. Pokazano go przez chwilę na scenie, informując o tym, że pracował on będzie pod kontrolą Intelowskiego procesora. To jednak wszystko co wtedy ujawniono.
Okazuje się, że być może już w przyszłym tygodniu taka tytułowa bomba spadnie na zwolenników platformy mobilnej Apple. Wiadomość ta wypłynęła przy okazji omyłkowej, zbyt wczesnej publikacji strony o nowym zegarku Huawei na Amazon - więcej na ...
Jak donosi TheVerge, przez chwilę na witrynie sklepu internetowego Amazon dostępna była strona przedsprzedaży smartwatcha Huawei, który po raz pierwszy zaprezentowany został na tegorocznych targach MWC. Ten pierwszy pozłacany zegarek z Android Wear ...
Na Kickstarterze pojawił się już zapowiadany przez nas w zeszłym tygodniu smartwatch przeznaczony dla młodzieży. Oparty na Arduino O Watch przeznaczony jest szczególnie dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem mikrokomputerów tego typu.
Z przecieków wiemy, że Motorola udostępni dwie różniące się wielkością edycje kolejnej odsłony smartwatcha Moto 360. Na najnowszych fotkach, które dostały się wczoraj do sieci, obejrzeć można właśnie mniejszy model Moto 360 2, obok aktualnie dostępnej na rynku wersji.
Pebble udostępniło w tym tygodniu aktualizację dla testowanych u nas zegarków Pebble Time, podnoszących oprogramowanie do wersji 3.3. Poza drobnymi poprawkami i innymi modyfikacjami zwiększającymi stabilność, dodano nowy element wyświetlany na ekranie linii czasu.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...