Steam już oficjalnie z lokalnym transferem plików gier

Utworzono: 19 luty 2023, 15:02 Autor :  
Kilka miesięcy temu w plikach klienta sklepu Steam znaleziono wpisy sugerujące, że Valve pracuje nad opcją przesyłania plików gier pomiędzy komputerami w naszej sieci lokalnej zamiast pobierania ich za każdym razem z serwerów Valve. Miałoby to pomóc przede wszystkim posiadaczom Steam Decka z wolniejszym łączem.

W mijającym tygodniu Valve w końcu oficjalnie ogłosiło tę funkcję i udostępniło ją wersji beta klienta Steam (musimy przejść na betę zarówno na komputerze źródłowym, jak i docelowym). W ustawieniach aplikacji możemy wybrać czy pliki mogą być odbierane tylko przez nas (domyślne ustawienie), również naszych znajomych czy też wszystkich użytkowników obecnych w sieci z którą się połączymy.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 437 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...