Xiaomi stworzy zegarek z Wear OS?

Utworzono: 05 marzec 2023, 09:03 Autor :  
Chiński producent wspomniany w tytule do tej pory wypuszczał na zachodzie smartwatche z własnym, dość ograniczonym systemem operacyjnym (oraz oczywiście opaski fitness). Do tej pory poza Chinami nie zdecydował się wypuścić zegarka działającego pod kontrolą Wear OS.

To się może jednak zmienić. Jak donosi serwis 9To5Google, Xiaomi pracuje podobno nad nowym zegarkiem, który miałby działać pod kontrolą Wear OS 3.x i to z usługami Google. Wedle tych plotek, jego premiera jest planowana jeszcze w tym roku, ale to się może jeszcze zmienić. Zarządzanie zegarkiem miałoby się odbywać przez znaną już aplikację Mi Fitness.

Niestety, poza tym praktycznie nic więcej nie wiadomo. Nie jest znana cena ani specyfikacja, ani wygląd.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 468 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...