Xboxy dostają lutową aktualizację systemu

Utworzono: 26 luty 2023, 12:02 Autor :  
W mijającym tygodniu Microsoft udostępnił kolejną aktualizację systemu dla konsol Xbox One oraz Series S/X. Przynosi ona 3 nowości: lepszą personalizację ekranu głównego, integrację z aplikacją Google Home oraz “ekologiczne pobieranie”.

W pierwszym wypadku chodzi o możliwość wyłączenia zastępowania tła ekranu głównego przez obrazy z aktualnie zaznaczonej gry. W drugim o dodanie do wspomnianej aplikacji wirtualnego pilota pozwalającego nawigować po interfejsie konsoli oraz na sterowanie odtwarzaniem multimediów.

W trzecim zaś chodzi takie planowanie pobierania aktualizacji przez konsolę gdy jest uśpiona, aby jak najwięcej prądu pochodziło z elektrowni innych niż węglowe. Siłą rzeczy opcja ta będzie działać jedynie w regionach, gdzie takie dane są dostępne.

Źródło: XboxKomentarze::DISQUS_COMMENTS 143 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...