Apple też chce zmieniać iPady w smart ekrany

Utworzono: 19 luty 2023, 15:02 Autor :  
Firma z Cupertino najwyraźniej pozazdrościła Google planów stworzenia specjalnego docka dla tabletu, by mógł funkcjonować także jako smart ekran do sterowania inteligentnym domem. Najnowsze plotki mówią o stworzeniu przez Apple podobnego rozwiązania.

Obecnie jego premiera planowana jest ponoć na przyszły rok. Co ciekawe, dla Apple to podobno tylko tymczasowe rozwiązanie zanim firma stworzy samodzielną alternatywę dla Nest Hubów, podczas gdy Google robi to już po podbiciu rynku smart ekranów samodzielnymi produktami.

Niestety nie wiadomo z jakimi iPadami dock miałby być kompatybilny (tym bardziej czy będą to tylko nowe modele czy może te już dostępne także). Znając Apple jednego tylko możemy być pewni - ów dock niewątpliwie nie będzie tani.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 391 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...