Philips Hue w końcu zaczyna łączyć swoje osobne aplikacje

Utworzono: 27 luty 2022, 12:02 Autor :  
Pod koniec stycznia pisaliśmy, że Philips w końcu zamierza zaimplementować w swojej głównej aplikacji wsparcie dla swojego oświetlenia z łącznością Bluetooth (dzięki czemu nie wymagają mostka), które do tej pory wymagało korzystania z osobnej aplikacji.

Głównym problemem z dodatkowym programem było to, że nowe opcje z głównej aplikacji dostawał ze sporym opóźnieniem, jeśli w ogóle. Integracja obu aplikacji daje nadzieję, że teraz oświetlenie Bluetooth nie będzie już tak “dyskryminowane”.

W styczniu spodziewano się, że integracja pojawi się w aktualizacji programu oznaczonej numerkiem 4.11, ta jednak została udostępnione bez wsparcia dla żarówek Bluetooth. Pojawiło się ono dopiero w wersji 4.13 udostępnionej kilka dni temu.

Jeśli korzystaliście już z osobnej aplikacji, Philips zaleca pozostanie przy niej do czasu pojawienia się w niej opcji migracji. Nowi użytkownicy mogą już natomiast dodawać światła Bluetooth w głównej aplikacji.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 455 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...