Żabka i Biedronka dołączają do firm oferujących ekspresową dostawę zakupów

Utworzono: 24 październik 2021, 10:10 Autor :  
W ciągu ostatnich kilku miesięcy w większych miastach nastąpił wysyp usług oferujących ekspresową dostawę zakupów z tzw. “dark stores”, czyli w praktyce lokalnych magazynów. To między innymi Lisek, Swyft czy JOKR. Kilka dni temu do tego grona dołączyły Żabka oraz Biedronka.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi, ta pierwsza robi to poprzez osobną aplikację Jush (na razie dostępną jedynie dla iOS, wersja dla Androida ma pojawić się w listopadzie) zamiast istniejącą już Żappkę. Na początek obsługiwać będzie mieszkańców części Śródmieścia, Starej Ochoty, Woli i Ursynowa w Warszawie.

Biedronka natomiast zacieśniła współpracę z aplikacją Glovo. Jeśli korzystaliście z niej ostatnio, to być może zauważyliście nowy kafelek z logo BIEK (tak nazwano usługę). W ten sposób możecie liczyć na dostawę w 15 minut o ile mieszkacie w promieniu 2 km od centrum dystrybucyjnego Biedronki (ich lokalizacje są podane w treści podlinkowanej wyżej zapowiedzi).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 642 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...