Microsoft testuje ...

Subskrypcja Game Pass od ...

Amazon kupi ...

Jedna z najbardziej znanych ...

Valve chwali się ...

Przenośna konsola / komputer ...

PlayStation 5 ...

Xbox Series od początku ...

Microsoft Rewards ...

Od lat w wybranych krajach ...

Firefox ...

Jakiś czas temu Mozilla ...

Xbox doczekał się ...

Microsoft dostrzegł, że nie ...

Qualcomm zapowiada ...

Razem z ogólnym zastojem na ...

Nintendo zamknie ...

Ciąg dalszy uśmiercania ...

Amazon odświeża ...

Platforma VOD od Amazona od ...

BLIK zintegrowany z ...

Firma zarządzająca BLIKiem ...

AVM pokazało dwa ...

AVM, niemiecki producent ...

Instagram dodaje ...

Tytułowa sieć społecznościowa ...

Elon Musk jednak ...

Jakiś czas temu Elon Musk ...

Nest Hub Max ...

Do niedawna inteligentne ...

Wear OS 3.x jednak ...

Kiedy premierę miał Galaxy ...

Fast Pair zawita na ...

Google dość niespodziewanie i ...

Jest pierwszy ...

Wielu spodziewało się, że ...

Microsoft, NVIDIA ...

Ostatnio fraza “metaverse” ...

Mi Band 7 znów ...

Nadal czekamy na oficjalną ...

Pebble Time w Cortland

Najnowsze zegarki Pebble, czyli Pebble Time, dostępne są już w rodzimej dystrybucji. Trafiły one bowiem do oferty Cortland, w cenie 1129zł z VAT. Dokładnie to są to wszystkie trzy wersje kolorystyczne Pebble Time - czarna, czerwona oraz biała.
Wczoraj odbyła się konferencja Apple prezentująca nowości, takie jak większy iPad Pro, iPhone 6S ale również poznaliśmy więcej informacji na temat drugiej wersji systemu dla Apple Watch.
W naszym teście Pebble Time, zapowiadaliśmy pojawienie się aktualizacji dla starszych smartwatchów Pebble, która przyniesie im obsługę nowego interfejsu Timeline. Pierwszy dowód na to, że prace nad nim są mocno zaawansowane znajdziecie na poniższym filmie, na którym widać pierwszego Pebble już z nowym systemem operacyjnym.
Do tej pory monitorowanie snu w opaskach marki Jawbone nie było w pełni automatyczne - przed położeniem się spać trzeba było wcisnąć przycisk / dotknąć odpowiedniej części opaski. Na samym początku może to nie dziwiło, ale gdy pojawił się MiBand za 13 $ potrafiący w pełni automatycznie rejestrować dane o śnie (z całkiem niezłą dokładnością), Jawbone kosztujący o wiele więcej nie wypadał najlepiej wymagając ręcznej aktywacji odpowiedniego trybu.
Większość z Was zna zapewne urządzanie do monitorowania snu w postaci opasek na rękę, ewentualnie smartfonów kładzionych obok poduszki z uruchomioną odpowiednią aplikacją. Są też jednak modele przeznaczone do umieszczenia pod materacem. I właśnie tego typu urządzenie o nazwie SleepSense podczas tegorocznych targów IFA zaprezentował Samsung.
Do tej pory wszystkie zegarki Samsunga z serii Gear (poza Gear Live z Android Wear) oficjalnie współpracowały jedynie ze smartfonami koreańskiego producenta. Oczywiście były nieoficjalne sposoby na używanie ich w połączeniu z urządzeniami innych firm, ale wówczas różnie było ze stabilnością i każda aktualizacja aplikacji czy systemu niosła ze sobą ryzyko nieuzyskania połączenia z zegarkiem po instalacji. Jednak wraz z nadejściem Gear S2 ma się to zmienić.
Wakacje dla niektórych się już co prawda skończyły, aczkolwiek w dzisiejszych czasach na wakacje jeździ się nie tylko latem, ale praktycznie cały rok. Poza wrażeniami przywozimy z wakacji gigabajty zdjęć, czy więc poza zwykłym aparatem cyfrowym, potrzebujemy czegoś więcej? Jak np. „peryskop” HTC Re?
Smartwatch w formie opaski? To już było… ale nie znaczy, że pomysłu tego nie da się dalej rozwijać. Chyba takie motto przyświecało firmie Made in Sense, która postanowiła udoskonalić pomysł wypróbowany już choćby przez Samsunga czy ostatnio firmę Razer.
Zwolennicy analogowych szwajcarskich zegarków, kojarzą zapewne markę Mondaine. Jak wiele firm z branży, tak i oni postanowili wprowadzić na rynek swego pierwszego smartwatcha. Nie zerwali jednak z analogowym sercem i nie zainstalowali żadnego cyfrowego ekranu w swym czasomierzu Helvetica Smart.
Jeśli macie około 295USD do wydania, na jakąś opaskę fitness analizującą Waszą aktywność, to od kilku dni skusić się można na sprzęt zupełnie nowej generacji. Rolę trackera pełni bowiem koszulka treningowa PoloTech marki Ralph Lauren, z wszytymi sensorami, monitorującymi akcję serca, szybkość i głębokość naszych wdechów i wydechów, ilość wykonanych kroków i poniesiony wydatek energetyczny.
Gdy przytłaczają nas telefoniczne powiadomienia, smartwatch może być kolejną kulą u nogi a nie zbawieniem. Z takiego założenia wyszli twórcy zegarka Olio, który prezentuje nieco inne podejście do delegowania powiadomień.
Ponieważ IFA to nie tylko Smarfony, Smartwatche czy inne tablety, warto zwrócić uwagę też na akcesoria jakie producenci pokazują. Na uwagę zasługuje w tym przypadku przenośny projektor Spro2 firmy ZTE pracujący pod kontrolą Androida.
Informacje o nowych zegarkach firmy Samsung, znane już były przed targami IFA, teraz znamy więcej szczegółów. Na tego tygodniowym Gear S2 Showcase, podczas trwających w Berlinie targach IFA, Samsung podał więcej szczegółów odnośnie swojego nowego zegarka. Na uwagę na pewno zasługuje sterowanie za pomocą obrotowego pierścienia.
Wczoraj pisaliśmy, że Alcatel OneTouch wypuścił swój drugi zegarek Go Watch. W zamyśle jest on uzupełnieniem do smartfona Go Play, o którym piszemy tutaj, jednakże bez problemów współpracuje zarówno z innymi telefonami na Androidzie jak i iOS. Znamy też więcej szczegółów odnośnie nowego zegarka.
Boom na różnej maści urządzenia ułatwiające nam każdy aspekt życia trwa w najlepsze. Kolejnym przykładem tego typu produktu jest inteligentny termometr o nazwie Kinsa Smart Ear Thermometer, którego kampania croudfundingowa ruszyła kilka dni temu w portalu Indiegogo i już zdążyła osiągnąć niezbyt wysoko postawiony przez twórców poziom 50 000 $. Co takiego oferuje ów inteligentny termometr?

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...