Revolut udostępnia indywidualne numery kont złotówkowych

Utworzono: 23 grudzień 2018, 18:12 Autor :  
Kilka miesięcy temu Revolut zaczął udostępniać swoim użytkownikom indywidualne numery kont w euro czy funtach brytyjskich. Dzięki temu osoby zarabiające w krajach posługujących się tymi walutami mogli podawać je, np. pracodawcom w celu przelewania pensji.

Kilka dni temu zaś dosyć niespodziewanie startup ogłosił rozpoczęcie przydzielania osobistych numerów kont w złotówkach (są obsługiwane przez Danske Bank). Swój numer można znaleźć na ekranie szczegółów konta złotówkowego.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla klientów znad Wisły - Revolut udostępnił także obsługę klienta w języku polskim, dzięki czemu w razie problemów nie trzeba już wykazywać się znajomością angielskiego.

Obie zmiany wprowadzono po stronie serwera, więc nie wymagają pobierania osobnej aktualizacji z App Store czy Google Play.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 585 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...