HBO Go w Polsce nareszcie ze współczesnymi aplikacjami i wsparciem dla Apple TV

Utworzono: 09 grudzień 2017, 19:12 Autor :  
Użytkownicy usługi HBO Go wielokrotnie narzekali na słabe i przestarzałe aplikacje klienckie tego serwisu. Zawsze były w tyle za zachodnimi wersjami zarówno pod względem oferowanych opcji, jak i interfejsu. Ze stabilnością także nie było najlepiej. Kilka dni temu nareszcie się to zmieniło.

Polska stała się wtedy obsługiwanym krajem w aplikacjach przeznaczonych na rynek Europy Wschodniej i Centralnej. Dzięki temu użytkownicy z Polski uzyskali nareszcie dostęp do porządnych aplikacji dostępnych na minimalnie szerszej palecie platform (doszło Apple TV i PlayStation 4, aplikacji dla Xbox One czy Android TV niestety nadal brak).

Nowe aplikacje można pobierać za darmo z App Store oraz Google Play (nie jest to aktualizacja starej wersji, więc trzeba pobrać i od nowa się zalogować).

Źródło: AntywebKomentarze::DISQUS_COMMENTS 848 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...