Mobvoi pozwala na zmianę domyślnej aplikacji fitness

Utworzono: 23 grudzień 2018, 18:12 Autor :  
W ostatniej dużej aktualizacji Wear OS, Google całkowicie przeprojektowało główny ekran systemu, czyli tarcze zegarka. przesuwając palcem z każdego brzegu dostaniemy się do czterech różnych ekranów - asystenta, powiadomień, aplikacji fitness oraz szybkich przełączników.

Aplikacją fitness jest niemal zawsze Google Fit, ale nie dotyczyło to zegarków firmy Mobvoi. Tutaj bowiem po przesunięciu palca w lewo, uruchamiała się aplikacja fitness od producenta. Użytkownicy nie byli jednak zadowoleni i domagali się możliwości przełączenia się na Google Fit.

Kilka dni temu w końcu się doczekali. Producent bądź Google wypuścili aktualizację, która umożliwia zmianę aplikacji panelu fitness. Wystarczy wysunąć ów panel i przytrzymać na nim palec - pojawi się menu z wyborem pomiędzy Google Fit oraz TicHealth (nazwa aplikacji od Mobvoi).

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 429 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...