Garmin Pay już dostępny dla kart wydanych przez Getin

Utworzono: 09 grudzień 2018, 13:12 Autor :  
Na początku tego roku nad Wisłą pojawiła się usługa Garmin Pay, dzięki której posiadacze wybranych zegarków tego producenta mogą płacić nimi zbliżeniowo zamiast wyciągać plastikowe karty. Początkowo wspierał to jedynie Santander (wtedy jeszcze jako BZ WBK).

Z czasem jednak dołączyło również PKO BP oraz Nest Bank. Kilka dni temu zaś możliwość dodawania wydanych przez siebie kart z logo MasterCard do Garmin Pay ogłosił Getin Bank, o czym pisze serwis Cashless. Płatności obsługiwane są przez zegarki Delta 2, Fenix 5, Forerunner 645, oraz Vivoactive 3.

W tym miejscu warto też przypomnieć o promocji Santandera, dzięki której zegarek Garmin Vivoactive 3 można kupić 30% taniej we wskazanym przez bank sklepie (ceny modeli biorących udział w promocji wahają się w nim od 1280 zł do 1400 zł, co po obniżce daje od 896 zł do 980 zł). O tej promocji również można było przeczytać w serwisie Cashless.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 609 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...