Samsung udostępni Google Assistant w swoich telewizorach?

Utworzono: 30 grudzień 2018, 21:12 Autor :  
W tegorocznych modelach telewizorów Smart TV od Samsunga obecny był asystent głosowy koreańskiego producenta, czyli Bixby. Wielu jednak niespecjalnie było z tego zadowolonych między innymi ze względu na małą liczbę wspieranych języków w porównaniu do konkurencji.

Niewykluczone, że Samsung poprawi to dodając po prostu obsługę konkurencji, a konkretnie Asystenta Google. Nie jest pewne jak dokładnie miałaby wyglądać integracja, choć przykład mamy już chociażby w telewizorach od LG (działają pod kontrolą webOS, ale mimo to wspierają Asystenta Google).

Długo na potwierdzenie tych plotek nie powinniśmy czekać - oficjalna prezentacja nowych telewizorów ma mieć miejsce podczas tegorocznych targów CES, czyli już w styczniu 2019.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 639 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...