Telewizory Samsunga będą zintegrowane z Alexą, Google Assistant i nie tylko

Utworzono: 13 styczeń 2019, 11:01 Autor :  
Koreański producent w tym roku zaszalał na targach CES. Nie tylko jako pierwszy ogłosił dodanie obsługi AirPlay 2 do swoich telewizorów, ale także ogłosił ich integrację z popularnymi wirtualnymi asystentami (Alexa i Google) oraz udostępnienie dla nich klienta sklepu iTunes.

Dzięki temu pierwszemu, posiadacze telewizorów od Samsunga będą mogli sterować nimi przy pomocy wspomnianych asystentów (niestety, jak na razie nie ma mowy o ich wywoływaniu na telewizorze zamiast Bixby). To drugie zaś da im dostęp do filmów z iTunes bezpośrednio na telewizorze, więc bez konieczności posiadania sprzętu Apple.

Integracja z Alexą i Google Assistant jak na razie zapowiedziana jest jedynie dla tegorocznych modeli, zaś klient iTunes ma trafić zarówno do nowych telewizorów, jak i tych wypuszczonych w zeszłym roku.

Źródła: The Verge, iDownloadBlogKomentarze::DISQUS_COMMENTS 355 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...