Valve chwali się coraz większą produkcją Steam Decka

Utworzono: 31 lipiec 2022, 11:07 Autor :  
Przenośna konsola / komputer do grania od Valve, czyli Steam Deck wciąż jest dobrem mocno reglamentowanym - kupując u źródła trzeba liczyć się z miesiącami czekania, a chcąc mieć od ręki trzeba wyłożyć nierzadko dwukrotnie więcej pieniędzy niż życzy sobie producent.

Dostępność się jednak powoli poprawia - Valve właśnie ogłosiło, że dzięki zwiększeniu produkcji będzie w stanie zrealizować do końca roku wszystkie zamówienia będące w kolejce w momencie publikacji tej informacji. Nawet część osób, które do tej pory miała termin “po trzecim kwartale 2022” została przeniesiona na trzeci kwartał.

Jeśli więc się pospieszycie, to jest szansa, że Wasze zamówienie zostanie zrealizowane jeszcze przed tegoroczną gwiazdką.

Źródło: EngadgetKomentarze::DISQUS_COMMENTS 102 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...