Fitbit usuwa opcję synchronizacji z komputerami

Utworzono: 07 sierpień 2022, 09:08 Autor :  
Ponieważ Fitbit zaczynał w czasach, gdy smartfony niekoniecznie były tak powszechne jak dzisiaj, więc oferował wtedy możliwość synchronizacji z komputerami z pomocą stosownej aplikacji. Działała ona do dzisiaj, choć obecnie używano jej już głównie do synchronizacji muzyki.

Firma jednak ogłosiła, że kończy wsparcie dla aplikacji Fitbit Connect na komputerach, która pozwalała na taką lokalną synchronizację. Zostanie ona wyłączona 13 października tego roku. Po tej dacie nadal będzie można odtwarzać już zsynchronizowane multimedia, ale nowe będzie można dodawać tylko przez aplikacje trzecie (głównie do streamingu) o ile nasz model zegarka / opaski je obsługuje.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 190 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...