Spotify kończy ze swoim "Car Thing"

Utworzono: 31 lipiec 2022, 10:07 Autor :  
Jakiś czas temu Spotify usunęło ze swojej aplikacji mobilnej opcję interfejsu przystosowanego do samochodu (tę samodzielną działającą na smartfonie, bo obsługa Car Play i Android Auto została). W zbliżonym czasie zapowiedziano nowe urządzenie o nazwie “Car Thing”.

Miało ono służyć właśnie do obsługi Spotify w samochodach bez Car Play czy Android Auto. Niektórzy sugerowali, że owe usunięcie samodzielnego interfejsu samochodowego miało być “zachętą” do zakupu urządzenia.

Ostatecznie jednak niedawno zaczęły się prace nad przywróceniem wspomnianego interfejsu. W mijającym tygodniu ogłoszono zaś koniec rozwoju Car Thing. Nie było więc ono w szerszej sprzedaży nawet przez rok.

Trudno jednak było się po nim spodziewać sukcesu, skoro pozwalało dosłownie tylko na sterowanie odtwarzaniem multimediów i odbieranie połączeń. Lepiej było dołożyć pieniędzy do rozwiązania oferującego nam Car Play czy Android Auto.

Dotychczasowi posiadacze Car Thing oczywiście będą mogli z niego nadal korzystać, ale raczej nie mają co spodziewać się nowych funkcji.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 612 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...