Ruszył serwis Twój ...

Wczoraj o północy ruszył ...

Google Pay dla ...

Zgodnie z nieoficjalnymi ...

Philips Hue z ...

Pierwsza z nowości w ...

Gadgetbridge może ...

Macie nadal Pebble, a może ...

Credit Agricole ...

Bank Credit Agricole jakiś ...

Asystent Google z ...

Na tegorocznych targach CES, ...

Instant Tethering z ...

Od mniej więcej dwóch lat ...

Sony zapowiada ...

Z aktualizacją urządzeń ...

Cortana z ...

Od jakiegoś czasu wydaje się, ...

Mastercard ...

Być może natknęliście się już ...

ING dodaje obsługę ...

W mijającym tygodniu kolejny ...

Sony niechcący ...

Jak być może wiecie, Sony od ...

Google One już w ...

Jakiś czas temu firma z ...

Google planuje ...

Google powoli udaje się ...

Telewizory Samsunga ...

Koreański producent w tym ...

Apple zaczęło ...

Na sprzęt zdolny odbierać ...

HBO Go nareszcie ...

Na początku grudnia zeszłego ...

Udało się uzyskać ...

Niedawno ruszyła sprzedaż ...

Garmin Pay już ...

Na początku tego roku nad ...

RECENZJA: Garmin Vivoactive

Rynek inteligentnych zegarków został w ciągu ostatniego roku zdominowany przez Apple oraz urządzenia z systemem Android Wear. Jakoś trzyma się jeszcze Pebble. A co z urządzeniami innych dużych firm z własnym oprogramowaniem na pokładzie? Otrzymaliśmy niedawno do testów zegarek Vivoactive firmy Garmin, która zapewne jest Wam znana z tworzenia nawigacji samochodowych. Jak poradziła sobie ze stworzeniem smartwatcha? Tego dowiecie się z naszej recenzji.
Producenci urządzeń nie zwykli udostępniać najnowszych wersji swoich aplikacji swoim starszym modelom, o smartfonach czy tabletach innych firm nawet nie wspominając. Powoli zaczyna się to jednak zmieniać. Jakiś czas temu HTC udostępniło dla wybranych urządzeń aplikację Zoe, a teraz podobny ruch wykonał Samsung ze swoim programem S Health, o czym piszemy na łamach PDAclubu.
Dzisiaj na Kickstarterze pojawił się wymarzony dla wszystkich fanów ubieralnych technologii gadżet. Jest to wykonany z cyrkonu smartring o nazwie Kerv, występujący w kolorze białym lub czarnym, który służy do realizowania płatności zbliżeniowych.
WatchDuino2 do drugie wcielenie inteligentnego zegarka domowej produkcji, wykorzystującego wydrukowaną na drukarce 3D obudowę, płytkę Arduino Pro mini i kilka innych podzespołów, jak ekran OLED 128x64 pix czy oczywiście baterię.
Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat rychłego rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży zegarka Apple na terenie Polski. Później niechcący potwierdziło je samo Apple, które zapewne w wyniku błędu udostępniło karty produktu z Apple Watch i jego polskimi cenami w aplikacji App Store dla iOS. Teraz natomiast mamy nareszcie ostateczną datę.
Firma Kopin jest w trakcie przygotowywania okularów takich jak Google Glass, ale przeznaczonych stricte dla sportowców, a dokładnie rowerzystów. Noszą one nazwę Solos i wraz z aplikacją ...
Wyświetlacze typu HUD, które informują kierowcę o prędkości czy następnym manewrze, generując obraz na szybie samochodu, to nic nowego. Auta z taką opcją są jednak wciąż bardzo drogie. Ale kilka firm próbuje stworzyć taki HUD, który możnaby samemu zainstalować w przeciętnym pojeździe.
Większość, jeśli nie wszystkie dostępne aktualnie opastki fitness, skupiają się na monitorowaniu aktywności i podsumowywaniu jej na przeróżnych wykresach. Żaden produkt tego typu nie analizuje jednak tego, jak intensywny był trening i jak długo powinniśmy się po nim regenerować, aby nie przesilić organizmu.
Chcecie uzyskać nieco więcej informacji na temat Pebble Time Round, a dokładnie historii jego powstania? Ciekawy tekst na ten temat znajdziecie na witrynie Backchannel. Pozwala on lepiej zrozumieć ideę jaka stała za powstaniem tego okrągłego zegarka.
Jeden z ciekawszych inteligentnych pierścionków, czyli MOTA DOI SmartRing, który to został sfinansowany rok temu na IndieGoGo, wchodzi nareszcie do etapu masowej produkcji.

Limitowana edycja Ringly

"Out to Sea" to nazwa nowej limitowanej edycji inteligentnego pierścionka Ringly. Wcześniej dostępny z czterema innymi kamieniami (black onyx, rainbow moonstone, emerald, dive bar) ów smartring potrafi wibrować i mrugać diodą na różne kolory, sygnalizując w ten sposób powiadomienia z telefonu.

Ubieralne myszki

Jeśli często zdarza Wam się korzystać z komputera w miejscach, w których nie ma możliwości korzystania z myszy - np. z uwagi na brak miejsca, a touchpad albo Wam nie odpowiada, albo również nie jest dostępny to zerknijcie na to co potrafią ubieralne myszy.
W tym tygodniu prezentowaliśmy kilka aplikacji dla smartwatchów udostępnionych przez producentów samochodów, dzięki którym możemy zdalnie zarządzać pojazdem. Były to dwa osobne posty - jeden dotyczył Android Wear a drugi platformy Apple.

Nowy gorszy Pebble?

Jak już zapewne czytaliście na CyfrowymJa, wczoraj miała miejsce prezentacja nowego zegarka Pebble. Wydarzenie to przerosło oczekiwania producenta, gdyż ich witryna nie wytrzymała naporu użytkowników i padła równo z chwilą premiery, czyli o godzinie 17:00.

Pebble Time Round

Przed chwilą Pebble ogłosiło swój najnowszy projekt - najcieńszy zegarek z rodziny Pebble, wyposażony w okrągły kolorowy ekran, dostępny w dwóch rozmiarach pasków i 5-ciu wersjach kolorystycznych.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...