Fossil pokazał ...

Po premierze nowego układu ...

SHIELDa można teraz ...

Niedawno przystawka SHIELD TV ...

Google Pay ...

Opcja płatności z pomocą ...

Misfit ...

Od czasu premiery Snapdragona ...

Millennium ...

Mimo, ze bank wspomniany w ...

Google Photos w ...

Firma z Mountain View w ...

Spotify zapowiada ...

Popularna usługa streamingu ...

Huawei prezentuje ...

Na początku października ...

Amazon pokazał ...

Po kilku latach przerwy, ...

HBO Go obniża cenę ...

W marcu tego roku HBO Go w ...

Google Home w końcu ...

Jeśli macie w domu głośnik ...

Facebook też chce ...

Mark Zuckerberg pozazdrościł ...

Microsoft zapowiada ...

Swoje usługi streamingu gier ...

LG zaprezentowało ...

LG, w przeciwieństwie do ...

Przecieki o nowym ...

Po niezbyt udanym Huawei ...

Bezprzewodowe ...

D-Link zaprezentował zestaw w ...

Bank Pocztowy ...

Znamy nazwę kolejnego, już ...

Klienci PKO BP ...

Saga z oczekiwaniem na ...

PayU już ze ...

W połowie lipca pisaliśmy o ...

Waze i Mapy Google ...

W iOS 12 firma Apple w końcu ...

watchOS 2 opóźniony

Wczorajszy dzień miał być zaznaczyć się w historii jako dzień, w którym Apple udostępniło nowy system dla swoich zegarków. Niestety jego premiera została w ostatniej chwili odroczona.
Na wydarzeniu Qualcomm 3G/LTE Summit w Hong Kongu firma Timex zaprezentowała po raz pierwszy swego smartwacha. Będzie to zegarek o analogowej tarczy i nazwie Metropolitan+, oferujący funkcjonalność ...
Jak można przeczytać na profilu uBirds na Twitterze, już wkrótce ten polski startup o którym pisaliśmy kilka dni temu, uruchomi własną kampanię na Kickstarterze.
Naukowcy z Uniwersytetu w Illinois odkryli, że przy zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w smartwatchu, są w stanie przechwytywać co jego użytkownik pisze na zwykłej klawiaturze komputera. Wszystko polega na analizie ruchu zegarka za pomocą akcelerometru i specjalnego algorytmu, analizującego dane.
Do 2019 roku sprzedaż urządzeń ubieralnych wzrośnie blisko trzykrotnie, w stosunku do wyników z tego roku. Analitycy szacują, że będzie to około 245 milionów sprzedanych sztuk.
Nie lubicie upychać telefonu po kieszeniach, a noszenie go w plecaku jakoś nie do końca Wam odpowiada? Przyjrzyjcie się etui w postaci kabury o nazwie Phonester, które to zawitało ostatnio na Kickstartera.
Pierwsza generacja zegarka Moto 360 posiadała preinstalowaną aplikację Moto Body, która służyła do monitorowania szeroko pojętej aktywności użytkownika (np. wykonanych kroków czy spalonych kalorii). Dostępna była jednak tylko na zegarku i nie oferowała możliwości przeglądania danych z dłuższych okresów (np. tygodnia czy miesiąca). To się na szczęście zmieniło.

THE O - dla zapominalskich

Jeśli często zdarza Wam się zapomnieć portfela, kluczy, plecaka czy torebki, to na Kickstarterze trwa właśnie kampania pewnego gadżetu, który chce ułatwić Wam życie. THE O - bo tak się on nazywa, jest to mały breloczek, który należy przypiąć do obiektu który chcemy śledzić, sparować go z naszym telefonem i gotowe. Od teraz gdy za bardzo oddalimy się od tego przedmiotu, telefon zasygnalizuje to odpowiednim dźwiękiem.
Pierwsi użytkownicy najnowszych zegarków Sony, czyli Smartwatch 3, donoszą, iż urządzenia te cierpią z powodu bardzo szybko rozładowującej się baterii. Dodatkowo nie ma reguły - raz działa on bez problemu przez 2 dni, a czasem nie wytrzyma nawet pół dnia na baterii. Wtedy też grzeje się i widać, że ewidentnie coś jest nie tak.
Po udostępnieniu przez Google obsługi iPhone w zegarkach z Android Wear, zapewne wielu fanów telefonów Apple wyruszyło na łowy. Przyznam szczerze, że ja sam rozglądam się tu i tam, za jakimś tanim zegarkiem z systemem Google, aby przetestować jego funkcjonalność po sparowaniu z iOS. Okazuje się jednak, że jest ona bardziej ograniczona niż można się było spodziewać.
Inteligentne pierścionki to ciekawa alternatywa dla smartwatcha w przypadku kobiet. Ale nie da się ukryć, że wybór jest na ten moment niewielki i są one chyba trochę za duże, aby każdemu odpowiadać. Chyba bardziej poręczna byłaby bransoletka. Ale czy jest coś takiego, co jest nie tylko funkcjonalne ale i ładne? Na ten moment chyba nie, ale już wkrótce pojawi się choćby Tyia.
Okazuje się, że do ujawnionych na IFA2015 zegarków Moto 360 drugiej generacji, dołączyć miała jeszcze jedna edycja. Miała być ona budżetowym modelem, czyli tańszym ale i nieco uboższym pod względem konstrukcji i funkcjonalności.
W połowie lipca informowaliśmy o nowej / starej opasce marki Misfit mającej być konkurencją dla MiBanda oraz udostępnionej przy tej okazji nowej aplikacji dla iOS. Obiecano wówczas, że jej wersja dla Androida pojawi się w kolejnym miesiącu. Niestety, terminu nie udało się dotrzymać, ale na szczęście opóźnienie było stosunkowo niewielkie.
Firma Withings, producent inteligentnych wag, kamer czułych na ruch czy klasycznych zegarków z funkcjami "smart" właśnie rozszerzyła kompatybilność z Androidem na wszystkie swoje produkty. Jak informuje portal The Verge, stało się to kilka miesięcy bo dodaniu wsparcia dla tego tego systemu do zegarków z rodziny Activité.
Dopiero co wczoraj trafiłem na produkt o nazwie MainTool, który obiecuje zamienić Wasz ulubiony zegarek w smartwatcha, aby kilka godzin później natrafić na kolejne takie urządzenie i to dodatkowo polskiego startupu.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...