Microsoft testuje rodzinną wersję subskrypcji Game Pass

Utworzono: 07 sierpień 2022, 09:08 Autor :  
Subskrypcja Game Pass od Microsoftu jest dość udanym produktem oferującym dostęp do szerokiej biblioteki gier i streaming w chmurze za miesięczną opłatę, na który konkurencja wciąż nie znalazła dobrej odpowiedzi (pod względem ceny i oferty). Mimo to Gigant z Redmond już chce uciec z Game Passem jeszcze bardziej do przodu.

Firma bowiem ogłosiła właśnie rozpoczęcie testów nowego wariantu subskrypcji dla rodzin. Za nieco ponad dwa razy wyższą opłatę (22 € zamiast standardowych 10 €) zyskujemy możliwość przypisania do abonamentu Game Pass Ultimate 4 dodatkowych kont użytkowników (prócz naszego).

Jeśli mieliśmy już opłacony zwykły abonament Game Pass Ultimate, to konwertuje się on według zasady miesiąc zwykłego równa się 18 dni rodzinnego. Przynajmniej na razie nie słychać o ograniczeniach w rodzaju grania z jednego adresu IP (czyli jednego gospodarstwa domowego) z jakimi kombinuje Netflix na wybranych rynkach.

Testy trwają na razie w Irlandii oraz Kolumbii. Zaproszenia wysyła się niezależne od struktury rodziny w naszym koncie Microsoft. Nie wiadomo, kiedy testy się zakończą i nowa subskrypcja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom.

Źródło: The VergeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 167 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...