Po odświeżeniu czytnika Kindle Paperwhite w zeszłym roku, Amazon wziął się w końcu za bazowy model swojego urządzenia i w tym tygodniu pokazał jego jedenastą generację. Co się zmieniło?
W tym tygodniu do posiadaczy zegarka Apple trafiła finalna wersja watchOS w wersji 9.0. Jakie zmiany wprowadza? Między innymi specjalny tryb oszczędzania energii, o którym plotkowano na początku tego roku.
Oficjalna aplikacja usługi Google Keep (do notatek) dla zegarków z Wear OS do tej pory wciąż miała interfejs pamiętający Android Wear 2.0. Dopiero w mijającym tygodniu się to zmieniło.
Wygląda na to, że Google chce ostatecznie pozbyć się niesamodzielnych Chromecastów z oferty - nadal bowiem sprzedawało jedną wersję ze starym Cast OS pozwalającym jedynie na odbieranie wideo z innych urządzeń zamiast Android TV.
Na początku tego roku wybrane urządzenia Fitbita zyskały możliwość wykrywania chorób serca takich jak migotanie przedsionków. Niestety, do tej pory było ograniczone regionalnie do Stanów Zjednoczonych.
Nie tylko posiadacze Galaxy Watch 4 doczekali się ostatnio sporej aktualizacji. Kilka dni temu nowa wersja systemu zaczęła trafiać także na zegarki Galaxy Watch 3 i Active 2.
Funkcja ograniczania widoczności wybranych wpisów na Twitterze nie jest jedyną nowością wprowadzoną w minionym tygodniu przez ten serwis społecznościowy. W końcu wprowadził on także możliwość edytowania opublikowanych tweetów.
Po wielu tygodniach testów oraz premierze Galaxy Watch 5, który tę wersję nakładki ma już preinstalowaną, przyszedł czas na rozpoczęcie udostępniania finalnej wersji One UI 4.5 dla zegarków Galaxy Watch 4.
Tytułowy komunikator nie oferuje jak na razie natywnej aplikacji dla zegarków z Wear OS. Jesteśmy więc ograniczeni do tego, co oferują powiadomienia wyświetlane na zegarku.
Przez lata Twitter oferował tylko zero-jedynkową opcję prywatności dla publikowanych przez nas wpisów - albo wszystkie są publiczne, albo prywatne. Nic pośrodku, jak chociażby od jakiegoś czasu Instagram (gdzie mamy dodatkowy poziom “Bliscy znajomi”.