Samsung Gaming Hub w końcu udostępniony

Utworzono: 02 lipiec 2022, 13:07 Autor :  
Mimo zapowiedzi Samsunga na początku kwietnia, że firma nie wyrobi się z letnią premierą sekcji Gaming Hub na swoich najnowszych telewizorach, terminu udało się jednak dotrzymać.

Kilka dni temu ogłoszono rozpoczęcie udostępniania aktualizacji systemu dodającej nową sekcję na telewizorach z 2022 rocznika. Nowa sekcja daje dostęp do usług grania w chmurze takich jak xCloud, GeForce NOW czy Stadia.

Niestety, obecnie Gaming Hub dostępny jest jedynie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Brazylii oraz Korei Południowej. Nie wiadomo czy i kiedy można spodziewać się rozszerzania dostępności na inne kraje i starsze modele telewizorów.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 665 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...