Rusza publiczna beta One UI 5 dla Galaxy Watchy

Utworzono: 08 czerwiec 2023, 13:06 Autor :  
W połowie maja informowaliśmy o planach Samsunga odnośnie aktualizacji swoich zegarków z Wear OS do nakładki One UI 5 (wtedy jeszcze firma nie wspominała, że będzie bazować na Wear OS 4.x, który Google zapowiedziało niedługo później).

Kilka dni temu ruszyła zapowiedziana wtedy publiczna beta. Niestety, na razie zapisywać się do niej mogą jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych oraz Korei Południowej (i tak jak w zeszłym roku tylko jeśli sparowali zegarek z telefonem Samsunga, gdyż zapisy odbywają się poprzez aplikację Samsung Members). Niewykluczone jednak, że z czasem lista ta zostanie rozszerzona.

Pierwsi testerzy potwierdzili już, że oprócz wersji nakładki One UI, aktualizacja podnosi także wersję Wear OS do 4.0 (który z kolei bazuje na Androidzie 13). Aktualizacja waży około 1,8 GB.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 487 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...