Telewizory Samsunga z 2020 roku zyskają dostęp do streamingu gier z chmury

Utworzono: 27 sierpień 2023, 09:08 Autor :  
W lipcu zeszłego roku Samsung w końcu udostępnił na swoich najnowszych (wtedy) telewizorach i “smart” monitorach aktualizację systemu dodającą “Gaming Hub”, czyli specjalną sekcję zbierającą w jednym miejscu ustawienia związane z graniem oraz aplikacje do ich streamowania (zarówno z chmury jak i lokalnego).

Jakiś czas później podobnej aktualizacji doczekały się wybrane modele z poprzedniego (2021) rocznika. W tym tygodniu natomiast firma zapowiedziała w końcu koniec blokowania aplikacji do streamingu z chmury na modelach bez “Gaming Huba” (Steam Link był dostępny jeszcze przed pojawieniem się tej opcji), czyli modeli z 2020 roku.

Niestety, nie podano konkretnej daty, aczkolwiek pojawianie się aplikacji na starszych modelach powinno nastąpić do końca tego roku.

Źródło: 9To5GoogleKomentarze::DISQUS_COMMENTS 559 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...