Nowe Apple TV z układem A15 Bionic zaprezentowane

Utworzono: 23 październik 2022, 12:10 Autor :  
W tym tygodniu prócz nowych iPadów pokazano także odświeżony model Apple TV 4K. Teoretycznie obniżono jego cenę, ale w dolarach amerykańskich. Nad Wisłą ten ruch pozwolił niestety jedynie zachować dotychczasową cenę zamiast podnosić ją jak w wypadku starych modeli iPadów.

Co się zmieniło w środku? Przede wszystkim mamy nowszy układ A15 Bionic, który z kolei pozwolił zrezygnować z wentylatora i zmniejszyć obudowę. Pojawiło się też wsparcie dla standardu HDR10+ i pilot Siri z gniazdkiem USB-C do ładowania.

Bazowa wersja Apple TV z 64 GB kosztuje 830 zł, zaś model ze 128 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdkiem Ethernet to wydatek rzędu 950 zł. Wysyłka ruszy 4 listopada tego roku. Z oferty jednocześnie zniknął model HD z 2015 roku, więc jeśli z jakiegoś powodu byście chcieli go kupić, to powinniście się spieszyć.

Źródło: MacRumorsKomentarze::DISQUS_COMMENTS 217 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...