Cortana z ...

Od jakiegoś czasu wydaje się, ...

Mastercard ...

Być może natknęliście się już ...

ING dodaje obsługę ...

W mijającym tygodniu kolejny ...

Philips zapowiada ...

Niedawno linia produktów ...

Sony niechcący ...

Jak być może wiecie, Sony od ...

Google One już w ...

Jakiś czas temu firma z ...

Google planuje ...

Google powoli udaje się ...

Telewizory Samsunga ...

Koreański producent w tym ...

Apple zaczęło ...

Na sprzęt zdolny odbierać ...

Philips Hue w końcu ...

Problemem wielu smart żarówek ...

HBO Go nareszcie ...

Na początku grudnia zeszłego ...

Fałszywe SMSy ...

Kilka dni temu w sieci ...

UKE udostępnia ...

Kilka miesięcy UKE uruchomiło ...

Android Auto z ...

Jeśli korzystaliście z ...

RECENZJA: techBite ...

Nastały czasy, kiedy myśląc o ...

Microsoft i ...

Już od jakiegoś czasu ...

Ninendo próbuje ...

Jakiś czas temu było głośno o ...

Google i Apple Pay ...

Powoli nad Wisłą powszechne ...

Aplikacja Spotify ...

Na początku listopada Spotify ...
Nie tylko posiadacze pierwszych modeli zegarka Pebble dostali ostatnio sporo nowości w aktualizacji systemu. Wersja 3.8 wprowadziła również nową aplikację Pebble Health na zegarkach z serii Time (zwykły, Steel oraz Round), która wykorzystuje wbudowane w urządzenie czujniki do monitorowania naszej aktywności.
Jakiś czas temu testowaliśmy inteligentny zegarek Garmina. Wówczas jednak, podobnie jak inne produkty tego typu był on kompatybilny jedynie z urządzeniami kontrolowanymi przez Androida lub iOS. W minionym tygodniu jednak ta lista w końcu rozszerzyła się także o słuchawki z mobilnymi okienkami na pokładzie.
Raptem półtora tygodnia temu twórcy Pebble uruchomili program publicznych testów nowej wersji systemu z funkcją linii czasu dla swoich pierwszych zegarków (Pebble Classic oraz Pebble Steel), a już wszystkim chętnym udostępnione zostało finalne wydanie tego oprogramowania.
Na początku listopada Xiaomi zaprezentowało i niemal od razu wprowadziło do sprzedaży kolejną generację niezwykle popularnej opaski fitness o nazwie MiBand. Niestety, do tej pory w celu korzystania z niej trzeba było pobierać aplikację MiFit przeznaczoną na rynek chiński, której wadą był brak synchronizacji z Google Fit i brakujące tłumaczenia w paru miejscach.
Nie tak dawno temu miała miejsce premiera pierwszego okrągłego zegarka od Samsunga, czyli modelu Gear S2. Teraz natomiast producent udostępnił pierwszą większą aktualizację systemu Tizen dla tego urządzenia, o czym informuje ekipa z serwisu SamMobile. Jakie zmiany wprowadzono?
Wraz z aktualizacją aplikacji Android Wear do wersji 1.4 programiści usunęli z niej ekran zawierający wykres z historią baterii. Nie był on co prawda tak rozbudowany jak ten z "dużego" Androida, ale jednak czasem się przydawał. Na szczęście w jednej z kolejnych aktualizacji udostępnionej kilka dni temu funkcja ta powróciła.
Wielu świeżo upieczonych nabywców Apple TV czwartej generacji zawiodło się nieco, gdy odkryło brak zgodności nowego urządzenia z aplikacją Remote dla iOS. Dlaczego to taki problem? Ponieważ oferowała ona możliwość pisania tekstu z wykorzystaniem klawiatury ekranowej telefonu zamiast męczenia się z tą obsługiwaną pilotem na telewizorze. Na szczęście firma z Cupertino ostatnio naprawiła swój błąd.
Przy okazji premiery Pebble Time i jego nowego systemu z funkcją linii czasu, twórcy zapowiedzieli udostępnienie jej w aktualizacji także dla starszych zegarków z czarnobiałym ekranem. Niestety, od tamtego czasu na temat owej nowej wersji systemu nie było nic słychać aż do teraz. Twórcy właśnie ogłosili rozpoczęcie publicznych beta-testów firmware w wersji 3.8 dla Pebble Classic oraz Steel.
Popularny serwis społecznościowy do dzielenia się ze znajomymi informacją o odwiedzanych przez nas miejscach, czyli Swarm, doczekał się nareszcie oficjalnej aplikacji dla zegarków z Android Wear. Twórcy po cichu (nie wspomniano o tym na liście zmian, brak też informacji w opisie) dodali ją w jednej z ostatnich aktualizacji głównego programu.
Jeśli jesteście fanami różnej maści urządzeń ubieralnych i jednocześnie posiadacie smartfona z mobilnymi okienkami, to macie pecha - większość producentów ogranicza się do tworzenia aplikacji zarządzających tylko dla iOS i Androida. Posiadaczy słuchawek z Windows Phone zwykle muszą szukać nieoficjalnych programów z ograniczoną funkcjonalnością. To się jednak powoli zaczyna zmieniać.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...