Sony udostępnia ...

Od dłuższego czasu posiadacze ...

BLIK będzie ...

Jak donosi redakcja serwisu ...

Microsoft wprowadzi ...

W sieci pojawiły się kilka ...

Kolejna generacja ...

Co prawda firma z Mountain ...

Orange rozszerza ...

W połowie grudnia zeszłego ...

Apple Watch w ...

Inteligentne zegarki raczej ...

Koniec webowej ...

W mijającym tygodniu firma z ...

Wadliwa aplikacja ...

Coraz więcej urządzeń w ...

Credit Agricole ...

Dwa tygodnie temu Credit ...

MWC19: Nowe routery ...

W czasie targów Mobile World ...

Google Keep z ...

Posiadacze zegarków z Wear OS ...

Ruszył serwis Twój ...

Wczoraj o północy ruszył ...

Google Pay dla ...

Zgodnie z nieoficjalnymi ...

Philips Hue z ...

Pierwsza z nowości w ...

Gadgetbridge może ...

Macie nadal Pebble, a może ...

Credit Agricole ...

Bank Credit Agricole jakiś ...

Asystent Google z ...

Na tegorocznych targach CES, ...

Instant Tethering z ...

Od mniej więcej dwóch lat ...

Gear S3 oraz Sport ...

W mijającym tygodniu Samsung ...

Sony zapowiada ...

Z aktualizacją urządzeń ...

Cortana z ...

Od jakiegoś czasu wydaje się, ...

Mastercard ...

Być może natknęliście się już ...

ING dodaje obsługę ...

W mijającym tygodniu kolejny ...

Philips zapowiada ...

Niedawno linia produktów ...
W grudniu zeszłego roku informowaliśmy o udostępnieniu przez Pebble własnej aplikacji Health dla swoich zegarków, której zadaniem jest zbieranie danych o naszej aktywności czy śnie. Niestety, do tej pory dane te można było wyświetlać jedynie na zegarku, ewentualnie w Google Fit lub Apple Health po włączeniu synchronizacji z nimi.
Trzeba przyznać koreańskiemu producentowi, że niewątpliwie pod względem wyglądu zegarek Gear S2 bardzo mu się udał. Niestety, zastosowanie własnego mechanizmu mocowania pasków mogło zniechęcić wiele osób lubiących zmieniać wygląd swojego zegarka lub którym zwyczajnie nie odpowiadały wzory oferowane przez Samsunga.
W mijającym tygodniu NVIDIA udostępniła dosyć dużą aktualizację systemu dla swojej konsoli / przystawki pod telewizor o nazwie Shield TV. Wprowadza ona marcowe poprawki zabezpieczeń oraz szereg nowych funkcji, w tym możliwość nawigowania kursorem myszy za pomocą prawego analoga na gamepadzie w aplikacjach nieprzystosowanych do Android TV.
We wrześniu zeszłego roku pisaliśmy o pojawieniu się aplikacji Outlooka dla Apple Watch, która oferowała praktycznie pełen dostęp do naszej poczty z nadgarstka. Niedawno programiści Giganta z Redmond udostępnili coś podobnego dla zegarków działających pod kontrolą systemu Google'a.
W drugiej połowie marca pisaliśmy o informacjach opublikowanych przez amerykańskiego operatora Verizon, według których zegarek Samsung Gear S2 na dniach miał zyskać wsparcie dla systemu iOS. Niestety okazały się one błędne i do tej pory posiadacze iPhone'ów nie mogą korzystać ze smartwatcha koreańskiego producenta. Ostatnio do sieci wyciekły natomiast zrzuty ekranu aplikacji dla iOS do zarządzania zegarkiem.
MiBand to jedna z popularniejszych opasek fitness, co zawdzięcza połączeniu niskiej ceny z całkiem niezłą jakością wykonania i wytrzymałością. Jednak aplikacja do jej obsługi miała swoje braki i wydawało się, że ostatnio jej rozwój nieco przyhamował. Okazuje się, że to wszystko przez prace nad wersją 2.0.
Jeśli marzyło Wam się sprawdzanie cen różnych produktów podczas zakupów bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni, to teraz nareszcie macie taką możliwość. Twórcy oficjalnego klienta porównywarki cen Idealo postanowili stworzyć mini-aplikację dla zegarków z Android Wear i kilka dni temu udostępnili efekty swojej pracy, o czym informuje serwis AntyApps.
Przez długi czas Google uważało, że zegarki z Android Wear powinny służyć przede wszystkim jako odbiorniki powiadomień, ewentualnie urządzenia pozwalające na szybki dostęp do podstawowych informacji (prognoza pogody, etc.). Dlatego też firma nie tworzyła dla zegarków ze swoim systemem bardziej złożonych aplikacji. Zmieniło się to jednak jakiś czas i w pełni uwidoczniło po premierze Android Wear 1.4.
W styczniu informowaliśmy o oficjalnym potwierdzeniu przez Samsunga planów dodania do zegarka Gear S2 zgodności z systemem iOS. Wówczas jednak nie podano żadnych konkretnych terminów. Na szczęście wygląda na to, że koreańskiemu producentowi udało się w końcu pomyślnie zakończyć testy. Skąd o tym wiemy? Ponieważ, jak donosi portal GSMAerna, amerykański operator Verizon zapowiedział właśnie aktualizację Tizena dla Gear S2 dodającą wsparcie dla iOS.
Jak być może pamiętacie, Android Wear w wersji 1.4 wprowadził nareszcie wsparcie dla zegarków z wbudowanymi głośnikami. Niestety, póki co nie jest ich wiele. Poza tym funkcja czytania różnych etykiet wbudowana w system też nie jest do końca przemyślana. Z pomocą przychodzi na szczęście aplikacja o nazwie JorSay.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...