Samsung wprowadza ...

Samsung ogłosił, że Galaxy ...

Ostateczny koniec ...

Meta oficjalnie zakończyła ...

Nowy odkurzacz ...

Roborock zaprezentował na CES ...

Nest Hub w końcu z ...

Google ogłosiło, że ich ...

Gemini trafi ...

Google przygotowuje się do ...

Meta wymieni Questy ...

Meta ogłosiła, że wymieni ...

Smart ring z ...

Smart pierścionki zrobiły ...

Pojawił się nowy ...

Niedawno pojawiło się nowe ...

Meta przyznaje się ...

Meta pracuje nad aktualizacją ...

Zmiany w ...

Android Auto 13.4, który jest ...

Jakie zmiany ...

OnePlus planuje wprowadzenie ...

Pogodynki wkrótce ...

Google wprowadziło nową ...

Home Assistant ...

Home Assistant wprowadził na ...

Wear OS 5 w końcu ...

Po udostępnieniu One UI 6 / ...

Steam Deck OLED od ...

Valve ogłosiło, że Steam Deck ...

Google ...

Google zaprezentowało Android ...

Link to Windows na ...

Microsoft rozpoczął wdrażanie ...

Żabka z ...

Drukarki w polskich domach to ...

Google Wallet na ...

Google Wallet udostępnia nowe ...
W momencie, kiedy większość komunikatorów zrezygnowała z wersji dla zegarków z Wear OS (Facebook Messenger skasował swoją lata temu, a Telegram w 2021 roku), WhatsApp postanowił takową stworzyć.
W mijającym tygodniu Samsung zapowiedział aktualizację do zegarkowego One UI 5, którą otrzymają Galaxy Watch 4 i 5. Jedną z głównych nowości ma być wykrywanie migotania przedsionków (AFib).
Mniej więcej trzy miesiące od udostępnienia chatbota Bing pierwszym użytkownikom, Microsoft ogłosił koniec wymogu zapisywania się do listy oczekujących. Od teraz rozwiązanie to jest dostępne dla wszystkich posiadaczy indywidualnych kont Microsoft.
Do tej pory wsparcie dla standardu Matter w ekosystemie Aleksy od Amazonu ograniczało się do sieci Wi-Fi oraz smartfonów i tabletów z Androidem. W mijającym tygodniu to się w końcu zmieniło.
W zeszłym roku Unia Europejska uchwaliła w końcu przepisy Digital Markets Act oraz Digital Services Act, które miały ukrócić samowolkę gigantów technologicznych w zakresie sklepów z aplikacjami czy komunikatorów, dzięki której mogły one utrudniać życie konkurencji.
W połowie kwietnia pisaliśmy o tym, że do naszego kraju w końcu oficjalnie zawita Mi Band 7 w wersji z obsługą NFC. Wówczas jednak nie była znana konkretna data wprowadzenia urządzenia do sprzedaży. Teraz to się zmieniło.
Do tej pory, mimo premiery Windowsa 11, Microsoft nadal w teorii równolegle rozwijał także Windowsa 10 i udostępniał dla tego systemu aktualizacje dodające nowe funkcje. Aczkolwiek od premiery Windowsa 11 były to raczej drobnostki i to głównie dla firm, a nie indywidualnych użytkowników.
Jeśli nie wiedzieliście, to Amazon też produkował urządzenia do monitorowania aktywności użytkownika jak opaski fitness pod marką Amazon Halo. Teraz jednak za późno na ich wypróbowanie - w ramach kolejnej fali oszczędnościowych cięć, firma zdecydowała się zakończyć ich wsparcie.
Zarówno Galaxy Watch 4 jak i 5 miały ten sam układ SoC, czyli Exynos W920 (pierwszy od dawna względnie współczesny układ w zegarkach z Wear OS, ponieważ Qualcomm nie mając konkurencji zadowalał się recyklingiem starych układów ze smartfonów). Wygląda na to, że kolejna generacja może mieć już nowszy układ.
Jedną z niewielu nowości w zegarku Galaxy Watch 5 był czujnik temperatury ciała, jednak do tej pory nie miał on zasadniczo żadnego zastosowania - żadna z aplikacji na zegarku nie wykorzystywała go do niczego przydatnego. Teraz się w końcu zmieniło.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...