GeForce NOW z reklamami oraz obsługą Battle.net

Utworzono: 03 marzec 2024, 12:03 Autor :  
NVIDIA poinformowała, że użytkownicy darmowej wersji jej usługi streamingu gier z chmury o nazwie GeForce NOW będą musieli od teraz oglądać reklamy przed rozpoczęciem sesji gry. Użytkowników płatnych planów Priority lub Ultimate oczywiście to nie dotyczy.

Reklamy będą pojawiać się na ekranie oczekiwania na dostęp do gry i będą trwać do dwóch minut. NVIDIA tłumaczy, że dzięki temu będzie mogła zarabiać na użytkownikach darmowych i jednocześnie zmniejszać średni czas oczekiwania na sesję gry.

Ponadto kilka dni temu do katalogu obsługiwanych launcherów dołączono w końcu Battle.net (po dodaniu wcześniej Diablo IV, ale wtedy tylko w wersji Steamowej) i tym samym szereg gier Blizzarda czy Activision.

Źródła: 9To5Google, NVIDIAKomentarze::DISQUS_COMMENTS 828 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...