OnePlus Watch 2 tym razem z Wear OS

Utworzono: 03 marzec 2024, 12:03 Autor :  
OnePlus zaprezentował swój drugi inteligentny zegarek, który tym razem działa pod kontrolą Wear OS 4 (zamiast własnego) i ma niesamowitą żywotność baterii jak na tego typu urządzenie.

OnePlus Watch 2 to smartwatch z okrągłym ekranem AMOLED, szafirowym szkłem, baterią o pojemności aż 500 mAh, 32 GB pamięci i 2 GB RAM. Zegarek ma również stalową kopertę, najnowszy układ Snapdragon W5, certyfikaty IP68 i MIL-STD-810H oraz obsługuje NFC i GPS. Zegarek ma także wbudowane czujniki do monitorowania tętna, saturacji krwi tlenem, stresu czy snu.

Jednak największą zaletą OnePlus Watch 2 ma być jego podwójna architektura, która pozwala działać Wear OS 4 i RTOS jednocześnie. Dzięki temu zegarek może działać do 100 godzin na jednym ładowaniu, przełączając się między systemami w zależności od potrzeb użytkownika w niewidzialny dla niego sposób. Zegarek ma również tryb oszczędzania energii, który wydłuża czas pracy do 30 dni.

Zegarek ma otrzymywać aktualizacje systemu przez dwa lata (co wypada słabo na tle Samsunga) i jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

OnePlus Watch 2 będzie można zamawiać na stronie producenta - cenę ustalono na poziomie 300 € (niecałe 1300 zł), sprzedaż ma ruszyć 4 marca tego roku.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 551 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...