Samsung prezentuje Galaxy Fit 3 z większym ekranem i dłuższym czasem pracy baterii

Utworzono: 25 luty 2024, 12:02 Autor :  
Samsung zaprezentował w tym tygodniu Galaxy Fit 3, niedrogą opaskę fitness, która jest następcą Galaxy Fit 2 z 2020 roku. Galaxy Fit 3 wprowadza kilka ulepszeń w designie i zestawie funkcji. Posiada o 45% większy ekran, więcej funkcji monitorowania zdrowia i więcej funkcji awaryjnych.

Galaxy Fit 3 ma 1,57-calowy kolorowy ekran OLED, który pozwala na wyświetlanie większej ilości informacji na jednym ekranie. Posiada również aluminiową obudowę z certyfikatami IP68 i 5ATM odporności na kurz i wodę. Jego silikonowy pasek ma mechanizm odłączania jednym kliknięciem, co ułatwia jego wymianę. Niestety, urządzenie nadal nie posiada GPS do śledzenia trasy treningów bez pomocy smartfona.

Galaxy Fit 3 oferuję funkcję pilota migawki aparatu w smartfonie. Posiada również barometr, czujnik nasycenia krwi tlenem czy funkcje SOS i wykrywania upadku, dzięki którym można skontaktować się z rodziną lub kontaktami alarmowymi w takich sytuacjach.

Dodatkowe funkcje obejmują synchronizację trybów z telefonem Galaxy. Na przykład, można zsynchronizować tryb Nie przeszkadzać lub Sen na telefonie z Galaxy Fit 3. Samsung twierdzi, że Galaxy Fit 3 może działać do 13 dni na jednym ładowaniu.

Urządzenie dostępne jest w kolorach szarym, różowo-złotym i srebrnym. Galaxy Fit 3 pojawi się w sklepach w Azji, Ameryce Środkowej, Europie i Ameryce Południowej od 23 lutego 2024 roku. Polską cenę ustalono na poziomie 280 zł, ale do 17 marca tego roku trwa promocja, w ramach której możemy otrzymać 80 zł zwrotu.

Źródło: SamMobileKomentarze::DISQUS_COMMENTS 574 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...