Microsoft testuje ...

Subskrypcja Game Pass od ...

Amazon kupi ...

Jedna z najbardziej znanych ...

Valve chwali się ...

Przenośna konsola / komputer ...

PlayStation 5 ...

Xbox Series od początku ...

Microsoft Rewards ...

Od lat w wybranych krajach ...

Firefox ...

Jakiś czas temu Mozilla ...

Xbox doczekał się ...

Microsoft dostrzegł, że nie ...

Qualcomm zapowiada ...

Razem z ogólnym zastojem na ...

Nintendo zamknie ...

Ciąg dalszy uśmiercania ...

Amazon odświeża ...

Platforma VOD od Amazona od ...

BLIK zintegrowany z ...

Firma zarządzająca BLIKiem ...

AVM pokazało dwa ...

AVM, niemiecki producent ...

Instagram dodaje ...

Tytułowa sieć społecznościowa ...

Elon Musk jednak ...

Jakiś czas temu Elon Musk ...

Nest Hub Max ...

Do niedawna inteligentne ...

Wear OS 3.x jednak ...

Kiedy premierę miał Galaxy ...

Fast Pair zawita na ...

Google dość niespodziewanie i ...

Jest pierwszy ...

Wielu spodziewało się, że ...

Microsoft, NVIDIA ...

Ostatnio fraza “metaverse” ...

Mi Band 7 znów ...

Nadal czekamy na oficjalną ...
Subskrypcja Game Pass od Microsoftu jest dość udanym produktem oferującym dostęp do szerokiej biblioteki gier i streaming w chmurze za miesięczną opłatę, na który konkurencja wciąż nie znalazła dobrej odpowiedzi (pod względem ceny i oferty). Mimo to Gigant z Redmond już chce uciec z Game Passem jeszcze bardziej do przodu.
Jedna z najbardziej znanych marek odkurzaczy automatycznych ma zostać kupiona przez Amazona. Firma Jeffa Bezosa ogłosiła w tym tygodniu zamiar przejęcia iRobot (producent odkurzaczy Roomba) za kwotę 1,7 miliarda dolarów.
W zeszłym tygodniu pisaliśmy o planach podniesienia cen gogli Quest 2. Ostatecznie okazało się, że nie tylko ich ceny wzrosły (polskie ceny to teraz 450 €, czyli około 2120 zł za wersję 128 GB oraz 550 €, czyli około 2590 zł za 256 GB). Zdrożały bowiem też akcesoria w oficjalnym sklepie.
Ponieważ Fitbit zaczynał w czasach, gdy smartfony niekoniecznie były tak powszechne jak dzisiaj, więc oferował wtedy możliwość synchronizacji z komputerami z pomocą stosownej aplikacji. Działała ona do dzisiaj, choć obecnie używano jej już głównie do synchronizacji muzyki.
W tym tygodniu Meta ogłosiła podwyższenie ceny gogli Quest 2 o 100 $. Przedstawiciele firmy powołują się na szalejącą inflację, ale na osłodę przewidziano pewien rodzaj promocji na najbliższych kilka miesięcy.
Przenośna konsola / komputer do grania od Valve, czyli Steam Deck wciąż jest dobrem mocno reglamentowanym - kupując u źródła trzeba liczyć się z miesiącami czekania, a chcąc mieć od ręki trzeba wyłożyć nierzadko dwukrotnie więcej pieniędzy niż życzy sobie producent.
Xbox Series od początku cieszył się szerszym wsparciem, jeśli chodzi o monitory i telewizory niż PlayStation 5. Sony dopiero jakiś czas po premierze konsoli dodało najpierw wsparcie dla VRR (Variable Refresh Rate), a dopiero teraz dla rozdzielczości 1440p (jeszcze w wersji beta).
Od lat w wybranych krajach Microsoft oferował usługę Rewards, która pozwalała zbierać punkty lojalnościowe za wykonywanie pewnych czynności jak wyszukiwanie w Bingu czy granie w określone gry z Game Passa. W mijającym tygodniu trafiła ona do Polski.
Jakiś czas temu Spotify usunęło ze swojej aplikacji mobilnej opcję interfejsu przystosowanego do samochodu (tę samodzielną działającą na smartfonie, bo obsługa Car Play i Android Auto została). W zbliżonym czasie zapowiedziano nowe urządzenie o nazwie “Car Thing”.
Jakiś czas temu Mozilla zaczęła rozwijać swoje własne rozszerzenie do tłumaczenia stron internetowych, które miało być odpowiedzią na integracje Chrome czy Edge z usługami tłumaczenia twórców obu przeglądarek. Miało ono jednak dość krótką listę wspieranych języków.
Strona 1 z 122

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...